Zavřít reklamu

Již ve středu proběhne příští akce Galaxy Unpacked, na které Samsung podle všeho představí nové skládací smartphony Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5, tabletovou řadu Galaxy Tab S9 a chytré hodinky Galaxy Watch6 a Galaxy Watch6 Classic. Nyní do éteru pronikla informace, že vedle těchto novinek by korejský obr mohl na scénu uvést i nové dotykové pero.

Podle známého leakera Dohyuna Kima Samsung „brzy“ představí nový stylus S Pen Creator Edition, který prý bude exkluzivně určen pro designéry. Má být kompatibilní s příštími vlajkovými tablety korejského giganta, tedy řadou Galaxy Tab S9, a prodávat se samostatně. Více detailů by mohl sdělit během příštího Galaxy Unpacked.

Údajný popis nového stylusu zní: „Popusťte uzdu své kreativitě pomocí několika hrotů pro S Pen, abyste získali otisk, jaký si přejete. Jedinečný design s měkkým materiálem nabízí perfektní přilnavost a přitom má certifikaci voděodolnosti IPX4.“

Kromě toho leaker zveřejnil render, který potvrzuje, že příští Z Fold bude výrazně tenčí než jeho předchůdce. Za to bude vděčit novému pantu kapkovitého tvaru, který mu umožní zavřít se zcela naplocho, tj. tak, že mezi oběma polovinami nebude žádná mezera. Pant stejného typu bude mít i příští Z Flip.

Dnes nejčtenější

.