Zavřít reklamu

Populární streamovací služba Disney+ má neustále co nabídnout. Kromě pestré palety celovečerních filmů všech možných žánrů nabízí Disney+ také bohatou seriálovou nabídku. Které seriály se na Disney+ momentálně drží na vrcholu žebříčků sledovanosti?

Tajná invaze

V novém seriálu „Tajná invaze“ od Marvel Studios, který se odehrává v současnosti MCU, se Nick Fury dozvídá o skryté invazi na planetu Zemi, již provedla frakce Skrullů, což jsou mimozemšťané schopní měnit podobu. Fury má i několik spojenců, mezi něž patří Everett Ross, Maria Hillová a Skrull Talos, který si na Zemi zařídil život. Společně závodí s časem, aby zabránili válce a zachránili lidstvo.

Kouzelná beruška a Černý kocour
Dva pařížští teenageři Marinette Dupain-Chengová a Adrien Agreste se mění v superhrdiny Berušku a Černého kocoura, aby chránili město před superpadouchy.

Sněží!

Sněží! je drama odehrávající se na počátku epidemie čistého krystalického kokainu v Los Angeles, která svými důsledky radikálně ovlivnila kulturu, jak ji známe.

Živí mrtví

Maloměstský šerif z Georgie Rick Grimes, zraněný při výkonu služby, se probouzí z kómatu a zjišťuje, že svět je zamořen zombie neboli „chodci“.

Medvěd

Mladý šéfkuchař Carmy se zkušenostmi z lepších restaurací se vrací do Chicaga, kde má vést rodinnou prodejnu sendvičů. Snaží se změnit k lepšímu prodejnu i sebe samotného a musí pracovat s neotesaným kuchyňským personálem, který se nakonec stane jeho druhou rodinou.

Anatomie lži

Dramatický seriál o bývalém policistovi, který je „lidským detektorem lži“, tedy odborníkem na čtení řeči obličeje a těla, která prozrazuje podvod. Spolupracuje s klinickou psycholožkou a otevře si agenturu, která nabízí soukromé vyšetřování a řešení zločinů.

Co děláme v temnotách

Sonda do každodenního života čtyř upírů, kteří jsou spolu už stovky let. Návštěva jejich vůdce a temného pána jim připomene účel, s nímž před více než sto lety přišli do New Yorku.

It’s Always Sunny in Philadelphia

Egocentrický Mac, Charlie, Dennis, Frank a Dee, je parta zhýralců, kteří vlastní neúspěšnou hospodu u Paddyho, nemilují nic jiného než plánovat, konspirovat a většinou si libují ve vzájemném neštěstí.

Jen vraždy v budově

Seriál Only Murders In The Building pojednává o třech cizích lidech, kteří sdílejí posedlost skutečnými zločiny a do jednoho se zapletou, když vyšetřují záhadnou smrt souseda v jejich newyorském činžovním domě.

Fleishman v průšvihu

Nedávno rozvedený, 41letý Toby Fleishman se vrhne do odvážného světa internetových seznamek s úspěchem, jakého se mu v mládí nikdy nedostalo. Pak ale jeho bývalá manželka zmizí a zanechá ho s jejich dvěma malými dětmi, aniž by kdo tušil, kde je a zda se hodlá vrátit.

 

Dnes nejčtenější

.