Zavřít reklamu

Samsung by měl již co nevidět otevřít beta program z Androidu 14 vycházející nadstavby One UI 6.0. Korejskému obrovi se však zatím podařilo udržet pod pokličkou, co nadstavba přinese. Jeho zákaznická podpora nám ale nyní dala několik vodítek.

Služba zákaznické podpory Samsungu Support Agent na dotaz známého leakera Taruna Vatse uvedla, že betaverze nadstavby One UI 6.0 přinese redesignovaný notifikační panel, nový hudební přehrávač, aktualizované ikony a vylepšené nativní aplikace. Kromě toho prý bude nadstavba používat lepší typografii, což by mohlo znamenat vylepšené fonty a čitelnost.

Je třeba podotknout, že tato služba nebývá nejpřesnější, pokud jde o tvrzení týkající se nevydaných produktů a softwaru korejského giganta. Někdy o nich ví stejně jako všichni ostatní, takže její informace o One UI 6.0 je třeba brát s rezervou.

Jako první by měla mít k betě One UI 6.0 přístup řada Galaxy S23, později budou podle všeho následovat starší „vlajky“ a skládací smartphony. Očekává se, že Samsung beta program otevře ještě tento týden. Stabilní verzi nadstavby by měl začít vydávat v říjnu.

Dnes nejčtenější

.