Zavřít reklamu

Již jen necelý týden nás dělí od představení nových skládacích smartphonů Samsungu Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5. Nyní do éteru pronikly jejich další oficiální obrázky.

Z nových propagačních obrázků Galaxy Z Foldu5 a Z Flipu5, jež zveřejnil známý leaker Ishan Agarwal, je nejzajímavější ten, který ukazuje prvně zmíněnou skládačku v oficiálním pouzdře pro S Pen. Zdá se, že oproti verzi pro Galaxy Z Fold4 a Z Fold3 není tak objemné a na telefonu lépe sedí. Zejména není tak nápadný samotný slot pro stylus.

Na obrázku je dále vidět dotykové pero S Pen ve dvou různých barvách – oranžové a žluté. Nutno říci, že v těchto barvách vypadá naprosto skvěle. Barevný stylus Samsungu jsme mohli naposledy vidět u telefonu Galaxy Note 9. Shodou okolností měl žlutou barvu.

Samsung příští týden (konkrétně ve středu) kromě nových ohebných telefonů uvede na scénu i tabletovou řadu Galaxy Tab S9 a chytré hodinky Galaxy Watch6 a Watch6 Classic. Původně se mělo za to, že spolu s těmito zařízeními hodlá korejský gigant představit také sluchátka Galaxy Buds3, podle úniku z konce června tomu tak ale zřejmě nebude.

Skládací smartphony Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.