Zavřít reklamu

Samsung hledá způsoby, jak by do svých smartphonů mohl zavést umělou inteligenci. Zprávy ze začátku roku zmiňovaly, jak způsobil v Googlu paniku, když se šířily zvěsti, že by chtěl přejít z vyhledávání Google na Microsoft Bing. Později tento nápad zavrhl, zdá se však, že pořád doufá, že svým zákazníkům AI v nějakém formátu přinese. Jít by mohlo o ChatGPT. 

Samsung Internet Browser v22.0.0.54 totiž obsahuje kód, který naznačuje, že se společnost snaží v nějaké formě integrovat ChatGPT do svého prohlížeče. Řetězce naznačují, že integrace v rámci internetového prohlížeče Samsungu by mohla být nakonec experimentální funkcí Labs. Předpokládáme, že prohlížeč by mohl uživatelům usnadnit spouštění dotazů na ChatGPT, aniž by museli přecházet na jeho web, tedy formou vyhrazeného okna.

Pro prohlížeč už jsou k dispozici pluginy třetích stran, které přinášejí přístup a funkcím ChatGPT, ale nelze je přirovnávat k integraci první strany. Společnost by také mohla využít chatbota s umělou inteligencí k tomu, aby uživatelům ukázal podstatu webové stránky a pomohl jim v krátkém čase porozumět dlouhým článkům. V tuto chvíli existuje mnoho možností a je těžké říci, jak Samsung tuto funkci do aplikace integruje, rozhodně se ale této myšlence nebráníme a je spíše otázkou, kdy, než jestli. 

Dnes nejčtenější

.