Zavřít reklamu

Řada Galaxy Watch označuje chytré hodinky společnosti Samsung. Generace Watch4 a Watch5 pak jedou na operačním systému Wear OS Googlu, který z nich dělá ty pravé chytré hodinky i díky přítomnosti obchodu Google Play. Už za 14 dní nás ale pravděpodobně čeká představení nové generace hodinek s označením 6. Vyplatí se tedy aktuálně pořídit si starší Galaxy Watch za zvýhodněnou cenu?

Alza spustila svůj MEGA Výprodej, který se vztahuje i na produkty Samsungu a konkrétně Galaxy Watch4 a Watch5, do toho jsou zde i klasické cenové bomby. Hodinky jihokorejského výrobce tak můžete sehnat za skutečně výhodné ceny, které jsou následující:

Je pravda, že řadě Galaxy Watch4 budou již dva roky, ale ceny, za které lze tyto modely aktuálně sehnat, jsou skutečně lákavé, a to i vzhledem k tomu, že mezi generacemi Watch4 a Watch5 je skutečně minimum rozdílů. Navíc očekávané Galaxy Watch6 by měly navázat na model Watch4 Classic s jeho otočnou lunetou. Výkonnostní skok mezi Watch4 a Watch5 přitom také není žádný, protože obě generace mají stejný čip. Díky dlouhé softwarové podpoře pak není třeba se hned obávat, že vám v tomto ohledu hodinky nějak brzy doslouží. Pokud chcete ty nejnovější technologie, je samozřejmě moudré těch pár dní vyčkat, pokud ale hledíte na cenu, není naopak příliš na co čekat. Galaxy Watch4 Classic a navíc s LTE za pouhých 5 tisíc se prostě jeví jako skutečně ideální koupě.

Alza Galaxy Watch

A navíc, při nákupu chytrých hodinek Galaxy Watch5 nyní získáte sluchátka Galaxy Buds2 jen za 1 Kč. Tato nabídka u Galaxy Watch5 platí od 14. 7. do 25. 7. 2023 a u Galaxy Watch5 Pro od 14. 7. do 31. 7. 2023.

Hodinky Samsungu na Alze koupíte zde

Dnes nejčtenější

.