Zavřít reklamu

Aplikace Samsung Email dostává novou aktualizaci a tentokrát se zdá, že nejde jen o rutinní vydání. Protokol změn, jakkoli může znít vágně, zmiňuje některé změny a vylepšení uživatelské zkušenosti.

Nová aktualizace Samsung Email povyšuje na verzi 6.1.80.16. Je k dispozici prostřednictvím obchodu Galaxy, nezdá se však, že by byla zaváděna všude. Podle všeho je vydávána postupně, tzn. některé části světa ji dostanou dříve než ostatní.

Podle protokolu změn nový update přináší následující změny:

  • Globální stabilizace a integrace uživatelské zkušenosti
  • Odstranění nepotřebných oprávnění
  • Vylepšení funkcí aktualizací sad vývojářských nástrojů

Co přesně Samsung myslí „globální stabilizací a integrací uživatelské zkušenosti“, není jasné. Stejně tak není známo, jaká „nepotřebná oprávnění“ korejský obr z aplikace odstranil.

Blíže specifikovány nejsou ani funkce vylepšené aktualizovanými sadami vývojářských nástrojů (SDK – software development kit). Tyto změny však nemusejí mít na uživatele přímý vliv, jelikož se týkají vývojářů.

Pokud chcete zkontrolovat, zda je pro vaše zařízení Galaxy nová verze Emailu dostupná, otevřete obchod Galaxy, vpravo dole klepněte na „Menu“ a poté nahoře na „Aktualizace“. Dostupnost nové verze aplikace si můžete také zkontrolovat prostřednictvím obchodu Google Play.

Dnes nejčtenější

.