Zavřít reklamu

Jak jste jistě zaznamenali, koncem měsíce proběhne příští akce Galaxy Unpacked, na které Samsung představí řadu nových zařízení. Mezi nimi bude podle všeho i duo chytrých hodinek Galaxy Watch6 a Watch6 Classic. Nyní se hodinky objevily ve službě Googlu Play Console.

Služba Google Play Console o Galaxy Watch6 a Watch6 Classic podle webu 9to5Google neodhalila nic nového, jen potvrdila jejich jména, modelová čísla a velikosti. Základní model bude dostupný ve velikostech 40 a 44 mm, zatímco model Classic ve velikostech 43 a 47 mm.

  • Galaxy Watch6 (40 mm): SM-R930
  • Galaxy Watch6 (44 mm): SM-R940
  • Galaxy Watch6 Classic (43 mm): SM-R950
  • Galaxy Watch6 Classic (47 mm): SM-R960

Jak vyplývá z dosud uniklých renderů, řada Galaxy Watch6 bude z velké části používat stejný design jako řada Galaxy Watch4 (včetně fyzické otočné lunety u modelu Watch6 Classic). Oboje hodinky by měl pohánět čipset Exynos W930, který by měl oproti čipu Exynos W920, jenž pohání řady Watch4 a Watch5, nabídnout zhruba o 10 % vyšší výkon a lepší energetickou efektivitu. Softwarově budou hodinky postaveny na systému Wear OS 4 a z něj vycházející nadstavbě One UI Watch 5. Pokud jde o funkce, řada by měla nabídnout sledování fyzických aktivit, sledování spánku, monitorování srdečního tepu, analýzu složení těla, EKG, měření SpO2 (saturace krve kyslíkem) nebo monitorování stresu a dále mít stupeň krytí IP68, reproduktor, LTE, Wi-Fi, Bluetooth a platební službu Samsung Pay.

Kromě nových hodinek má Samsung na příštím Galaxy Unpacked, který se koná 27. července, odhalit skládací smartphony Galaxy Z Fold5 a Z Flip5 a tabletovou řadu Galaxy Tab S9. Dosud se mělo za to, že mezi novinkami budou i sluchátka Galaxy Buds3, podle nejnovějšího úniku tomu tak ale pravděpodobně nebude.

Aktuální hodinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.