Zavřít reklamu

Knots 3D

Knots 3D je skvělá aplikace, díky které zvládnete prakticky jakýkoliv uzel – ať už potřebujete zavěsit něco na strom, uvázat loď, nebo třeba spojit dva provazy dohromady. Najdete zde spoustu nejrůznějších uzlů v přehledném 3D vyobrazení a se srozumitelně vysvětlenou technikou vázání.

Stažení v Google Play (169,99 Kč)

PeakFinder

Aplikaci PeakFinder ocení zejména ti, kteří v rámci kempování zdolávají nejrůznější kopce, hory a další vrcholy. S využitím rozšířené reality vám aplikace PeakFinder působivou formou zobrazí informace o vrcholcích ve vašem okolí, nabízí možnost fungování v offline režimu a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play (129,99 Kč)

Rybářská aplikace (Vranka.cz)

Máte v plánu při vašem táboření také rybařit? Pak zaručeně využijete aplikaci s všeříkajícím názvem Rybářská aplikace (Vranka.cz). Najdete zde přehlednou mapu se svazovými revíry, atlas ryb, ale třeba nástroj pro přepočty a řadu zajímavých informací.

Stažení v Google Play

AllTrails

S plánováním tras nejen pro pěší túry vám pomůže aplikace AllTrails. Můžete si zde nejen naplánovat a uložit vaše vlastní trasy, ale také vyhledávat oblíbené trasy v okolí, zaznamenávat vaši aktivitu a pokrok a pročítat hodnocení tras od ostatních uživatelů.

Stažení v Google Play

PackPoint travel packing list

I zkušenější cestovatelé mohou mít někdy problém se správným sbalením toho, co je na cesty potřeba. Pomoci vám může tato aplikace, díky které si dokážete na každou z vašich cest po Česku i do zahraničí efektivně sbalit přesně to, co potřebujete, a přizpůsobit obsah vašich zavazadel vašim plánům, destinaci a dalším faktorům.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.