Zavřít reklamu

Hodinkové řady Galaxy Watch4 a Galaxy Watch5 i jiné hodinky poháněné systémem Wear OS začaly dostávat novou aktualizaci Map Google. Jaké novinky přináší?

Nová aktualizace Mapy Google pro Wear OS povyšuje na verzi 11.85.0502.W. Podle protokolu změn update přináší opravy blíže nespecifikovaných chyb a vylepšení, která uživatelům „pomohou objevovat nová místa a navigovat se k nim“. Co to přesně znamená, si můžeme jen domýšlet, protože protokol o těchto vylepšeních neuvádí žádné detaily. Z hodinek Samsungu je aktualizace dostupná pro Galaxy Watch4, Watch4 Classic, Watch5 a Watch5 Pro.

Významnější aktualizace Map pro Wear OS vyšla začátkem letošního roku, kdy aplikace získala schopnost fungovat bez nutnosti připojení hodinek k telefonu.

Systém Wear OS a jeho aplikace se neustále zlepšují a koncem roku Galaxy Watch4 a Watch5 obdrží jeho novou verzi (Wear OS 4) a z něj vycházející nadstavbu One UI Watch 5, které přinesou vylepšení v oblasti spánku, kondice i bezpečnosti (na chystaných hodinkách Galaxy Watch6 a Watch6 Classic nový software poběží rovnou z krabičky). Dodejme, že Samsung pro One UI Watch 5 nedávno otevřel beta program.

Chytré hodinky Samsungu se systémem Wear OS koupíte zde

Dnes nejčtenější

.