Zavřít reklamu

Na oblíbené streamovací službě Disney+ neustále přibývá nový obsah. Kromě populárních seriálů se velké oblibě těší také celovečerní filmy. Které tituly patří v poslední době podle žebříčků mezi nejsledovanější na Disney+?

Avatar: The Way of Water

James Cameron se ve filmu Avatar: The Way of Water vrací do světa Pandory a posouvá laťku ještě výš. Tento nový, emocemi nabitý dobrodružný film plný akčních scén se odehrává deset let od událostí prvního filmu. Vypráví příběh rodiny Sullyových a představí divákům majestátního mořského tulkuna.

Titanic

Film sleduje osudy cestujících na palubě k zániku odsouzené luxusní lodi Titanic před a během jejího pomalého potopení se do hlubin Atlantiku.

Quantumania

Superhrdinští parťáci Scott Lang a Hope Van Dyneová pokračují v dobrodružstvích jako Ant-Man a Wasp. Společně s Hopeinými rodiči Hankem Pymem a Janet Van Dyneovou a Scottovou dcerou Cassie Langovou prozkoumávají kvantovou říši, setkávají se s podivnými tvory a vydávají se za dobrodružstvím, které je posune za hranice toho, co považovali za možné.

Indiana Jones a poslední křížová výprava

Harrison Ford si zopakuje roli Indiana Jonese, který se vydává zachránit svého otce, odborníka na středověk, jenž zmizel při hledání svatého grálu. V závodě s časem dynamická dvojice prohledává kontinent, aby svatý grál našla dříve, než padne do špatných rukou.

Menu

Mladý pár přijíždí do luxusní ostrovní restaurace na přepychové a opulentní menu od šéfkuchaře. Brzy se však ukáže, že v této černé komedii, kterou napsali Seth Reiss a Will Tracy a režíroval Mark Mylod, bude hostům naservírováno šokující překvapení.

Marťan

Slavný režisér Ridley Scott (Vetřelec, Prometheus) představuje strhující příběh o lidské síle a vůli přežít s Mattem Damonem v hlavní roli astronauta, který uvízl na Marsu.

Avatar

Avatar nás zavede do úžasného světa Pandory, kde se muž vydává za velkolepým dobrodružstvím a nakonec bojuje za záchranu lidí, které miluje, i místa, které nyní nazývá domovem.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly

Pirátské dobrodružství legendárního kapitána Jacka Sparrowa (Johnny Depp), který musí za pomoci přátel přelstít prohnaného Barbossu (Geoffrey Rush) a zlomit prokletí, které postihlo jeho loď, Černou perlu!

Wakanda nechť žije

Po smrti milovaného krále T’Chally zvaného Black Panther musí královna Ramonda, princezna Shuri, mocný M’Baku, generálka Okoye a její Dory Milaje bránit svůj národ před světovými mocnostmi. Království Wakanda se chystá psát novou kapitolu své historie, a tak hrdinové za pomoci špionky Nakie a agenta CIA Everetta Rosse hledají nového maskovaného ochránce nebo ochránkyni.

Grandhotel Budapešť

Grandhotel Budapešť líčí dobrodružství legendárního správce věhlasného hotelu Gustava H. a portýra Zera Moustafy, který se stane jeho nejspolehlivějším přítelem.

Dnes nejčtenější

.