Zavřít reklamu

Premiéra třetí série dobrodružství Geralta z Rivie vtrhne na Netflix už tento týden, konkrétně 29. června. Jak si vedla jeho odvozená minisérie a animovaný film ve srovnání s hlavní dějovou linkou s Henrym Cavillem v titulní roli?

Jak vychází z analýzy serveru JustWatch, ne moc dobře. Původní řada měla velký ohlas, druhá už přece jen o něco slabší. Od třetí se očekává ledasco, kdy ta čtvrtá bude hodně kontroverzní v tom ohledu, že se zde vymění obsazení hlavní role. Navzdory všem snahám nedokázalo Zaklínač: Pokrevní pouto diváky nějak výrazně zaujmout a získalo ještě o 2,3 % nižší popularitu než animovaný film Zaklínač: Vlčí sen. Hlavní série tak má popularitu nad minisérií a filmem 8krát tak větší.

Jenže kdo Pokrevní pouto viděl, asi ho to nepřekvapí. Jedná se jen o čtyřdílnou a velice slabou záplatu na čekání na třetí sérii, která má nejen že slabý děj a mizerné efekty, ale také strašné herecké výkony, které nezachrání ani oscarová Michelle Yeoh. Ostatně série má na ČSFD hodnocení jen 37 % (původní série Netflixu má 77 % a Vlčí sen 76 %).

Dnes nejčtenější

.