Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Velký, výkonný, s kvalitním displejem a ještě levný. HONOR Pad 8 je momentálně vůbec nejvýhodnější 12“ tablet na trhu. Má cenovku nastavenou hluboko pod deset tisíc, což je u takto velkého tabletu už samo o sobě unikátní. Čtenáři tohoto článku ho ale díky speciálnímu kódu „honorpad“ mohou pořídit ještě o další tisícovku levněji – za pouhých 5 490 Kč.

HONOR Pad 8 je už teď na mp.cz zlevněný na 6 489 Kč (původně 7 490 Kč), což je aktuálně nejnižší cena na českém trhu. Nejrychlejší čtenáři tohoto článku ale mohou využít speciální kód „honorpad“ a srazit cenovku ještě o další tisícovku. Slevový kód je možné využít maximálně 10krát, takže šanci na získání slevy mají ti nejpohotovější.

Za cenu 5 490 Kč, na kterou se dostanete po zadání kódu, je HONOR Pad 8 absolutně nejvýhodnější tablet, který si momentálně můžete koupit. Jeho dominantou je 12“ displej s 2K rozlišením a minimálními rámečky, zaujme ale i nízkou hmotností pouhých 520 gramů a tloušťkou jen 6,9 mm. Uvnitř tabletu pak najdeme výkonný osmijádrový čipset Snapdragon 680, RAM 6 GB a taky 128GB úložiště s možností rozšíření pomocí microSD karty. Za zmínku stojí i velká 7 250mAh baterie s podporou rychlého nabíjení, díky které tablet vydrží až 14 hodin přehrávání videa.

1560_900_HONOR_Pad_8_display

Dnes nejčtenější

.