Zavřít reklamu

Jak říká výrobce, rozlučte se s krátkými nocemi a dopřejte si dokonalý zážitek ze spánku se sluchátky Sleep Headphones. Tento revoluční produkt je výsledkem spolupráce technologického matadora Philips, který stojí za hardwarem, a společnosti Kokoon, jež se postarala o softwarovou stránku.

Spánkem strávíme třetinu svého života a je vědecky prokázáno, že kvalitní spánek je nesmírně důležitý pro naše zdraví, spokojenost, výkonnost i vztahy. Přesto mnoho z nás jeho význam podceňuje. Sleep Headphones chtějí nabídnout řešení založené na bezkonkurenčních vědeckých zkušenostech v oblasti spánku přímo do pohodlí vaší postele a pomoci vám nerušeně usnout i za ne zrovna ideálních podmínek, ať už jde o okolní hluk nebo jakékoli další rušivé vlivy, které vám brání dobře se vyspat.

Sluchátka Sleep Headphones, vybavená výkonnými biometrickými snímači spánku a pokročilou technologií maskování hluku ve spojení s pečlivě navrženým designem, snímají, jak usínáte, automaticky přizpůsobují úroveň hlasitosti a zavádějí maskující zvuk, aby vytvořily ideální zvukové prostředí, které vám zajistí klid po celou noc.

Pohodlí na prvním místě

Některé potencionální zájemce možná představa usínání s kusem elektroniky příliš neláká, ovšem Sleep Headphones poskytují opravdové pohodlí a při jejich navrhování bylo zohledněno více než deset let výzkumu i zpětné vazby od desítek tisíc uživatelů s cílem vytvořit skutečně inovativní design.

Zatímco některá zařízení váš spánek pouze monitorují, Kokoon jde o krok dál a pomáhá vám usnout a spát. Měkká, velmi tenká a malá sluchátka sedí v uchu natolik přesně, že si jich prakticky ani nevšimnete, a to bez ohledu na to, v jaké poloze spíte. Jedná se o jedny z nejtenčích dosud vyrobených sluchátek, takže ani ti, kdo jsou zvyklí spát na boku nebudou mít problém s jejich používáním. Stačí je jednoduše vložit do uší, zapnout je a nechat se „ukolébat“ vašim oblíbeným obsahem, zatímco zařízení sleduje vaše spánkové cykly a přizpůsobuje se jim.

Důležitá je i aplikace

Doprovodná aplikace Kokoon je vaším vlastním spánkovým koučem. Za přispění umělé inteligence jej analyzuje, identifikuje případné potíže a pomůže vám podniknout správné kroky ke zlepšení. Součástí tohoto softwaru je široká škála zvuků na pozadí, včetně funkce automatického vypnutí, možností bílého šumu a dalších funkcí. Dokonce se integruje s vašimi oblíbenými aplikacemi pro streamování hudby, podcastů a videa.

Díky průběžným aktualizacím softwaru společnost slibuje, že se aplikace Kokoon bude nadále vyvíjet a přizpůsobovat, abyste měli vždy k dispozici nejnovější a nejlepší nástroje, které vám pomohou lépe spát. Součástí balení je 1 sada sluchátek Philips x Kokoon Sleep, 5 měkkých silikonových náušníků velikostii XS, S, S-M, M a L, cestovní pouzdro, samozřejmě nabíjecí kabel USB-C, roční přístup k digitálnímu spánkovému trenérovi a zvukové knihovně Kokoon. Aktuální nabídka na Kickstarteru začíná na 140 £, tedy zhruba 3 900 Kč. Více o kampani najdete zde.

Dnes nejčtenější

.