Zavřít reklamu

Ještě nepředstavený Galaxy Z Flip5 se opět dostává do popředí událostí, tentokrát však ne kvůli jeho uniklým specifikacím nebo tiskovým renderům, ale díky skutečné fotografii v reálném prostředí. Právě dle zatím známým renderům se jim tento zobrazený telefon jasně podobá. 

Fotografie uveřejněná v Twitteru účtem @Tech_Reve ukazuje něco, co právě jako Galaxy Z Flip5 zabalený v ochranném pouzdře vypadá. Ten nese ve svém horním rohu podivné označení a nezdá se, že by na telefon až tak dobře pasoval, když vidíme tu vůli kolem fotoaparátů. Vypadá spíše jako jedno z těch pouzder, která nejsou určena k prodeji, ale používají se k ochraně předprodukčních telefonů před poškozením a ostatně také zvědavými pohledy. Běžně to funguje třeba v automobilovém průmyslu.

Telefon zachycený na fotografii ostatně také leží vedle klíčenky BMW. Právě to může informaci skutečně přidávat na důvěryhodnosti proto, že nedávno došlo ke vzájemnému jednání společností Samsung s bavorskou automobilkou. Co se týče určitých detailů, které fotografie odhaluje, zdá se, že Galaxy Z Flip5 má snímač otisků prstů zabudovaný v bočním tlačítku, opravdu plochý pant a krycí displej ve tvaru „složky“, který jsme již viděli na zmíněných renderech, a který se vyhýbá fotoaparátům.

Na vnějším displeji jsou pak zobrazeny hodiny, které jsme zase mohli vidět na renderech ke Galaxy Watch6, což by také odpovídalo proto, že by Samsung chtěl sjednotit vzhled, když budou nové chytré hodinky Samsungu představeny právě po boku skládaček. Kdy a kde byla fotografie pořízena, není známo, podle indicií by se ale skutečně mohlo o příští Flip jednat.

Skládací smartphony Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.