Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Že má Samsung ve svém portfoliu nejoblíbenější smartphone střední třídy, už ví nejspíš každý. Ale že je nyní k mání za absolutně nejnižší cenu v historii, to už se ke každému nedostalo. Nejnovější Galaxy A54 totiž dočasně koupíte za neuvěřitelných 6 341 Kč, což je prakticky polovina původní ceny. Takto levně ale telefon seženete jen u jednoho české prodejce.

Samsung Galaxy A54 vás na mp.cz aktuálně vyjde na 8 341 Kč, což už je samo o sobě jedna z nejnižších cen v Česku. U Mobil Pohotovosti ale při koupi telefonu můžete navíc uplatnit výkupní bonus dva tisíce korun. Ve výsledku se tak dostanete na avizovaných 6 341 Kč (původně 11 990 Kč) a navíc ještě k telefonu dostanete prodlouženou 3letou záruku zdarma.

Neuvěřitelně výhodně teď vychází taky vlajkovky od Samsungu. Galaxy S23, Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra koupíte na mp.cz za ty nejlepší ceny. Cenovky jsou na úplném minimu, podle Heuréky jedny z nejnižších na trhu. I tady ale Mobil Pohotovost na všechny modely nabízí navíc speciální bonus 2 000 Kč, díky kterému se dostanete ještě hluboko pod hranici nejnižší ceny. A opět můžete počítat se 3letou zárukou zdarma, tedy s dárkem v hodnotě několika tisíc.

1520_794_Samsung-Galaxy-A54-S23

Dnes nejčtenější

.