Zavřít reklamu

K času publikace článku je těch produktů konkrétně více jak 140. Patří mezi ně hodinky Galaxy Watch, tablety Galaxy Tab, ale i sluchátka, televizory, lednice a další. Tím hlavním tahákem ale může být Galaxy S23, který seženete už pod 17 tisíc Kč, Ultru pak pod 25 tisíc. Kompletní nabídku najdete zde.

Samsung Galaxy S23 Ultra 256GB

Na první pohled vás zaujme jeho noblesní design inspirovaný jedinečnou paletou přírodních odstínů. Společnost Samsung se zavázala chránit životní prostředí, proto při výrobě používá recyklované materiály, které pomáhají snižovat zátěž pro naši planet, aniž by přitom ovlivnily výkon a funkčnost zařízení. Doposud nejvýkonnější čipset – Snapdragon 8 Gen 2 – zabezpečuje plynulý chod telefonu, ať už jde o plynulé streamování, přehrávání multimédií nebo dlouhodobé hraní her, přičemž si zachovává maximální výdrž s podporou 5 000mAh baterie. Na velkolepém 6,8″ displeji QHC+ Dynamic AMOLED 2X s vysokou adaptivní obnovovací frekvencí 120 Hz se obsah zobrazuje plynule, jasně a s fantastickými barvami, které díky funkci Vision Booster uvidíte i na přímém slunečním světle. Zachyťte život okolo sebe pomocí pokročilého 200Mpx fotoaparátu a sdílejte nádherné snímky s přáteli. Se slevovým kódem ALZADNY20 vás telefon vyjde na 24 392 Kč.

Samsung Galaxy S23 Ultra koupíte zde

Samsung Galaxy S23 5G 128GB

Již na první pohled vás okouzlí tělem částečně vyrobeným z recyklovaných materiálů se svěžími barevnými odstíny vycházejícími z přírody, které jsou zasazeny do leštěného kovového rámečku. Chytrý telefon disponuje pokročilým 50Mpx širokoúhlým fotoaparátem, který využívá sílu umělé inteligence pro zachování i těch nejmenších detailů všech vašich fotografií. S dokumentováním svých jedinečných dobrodružství pak nebudete muset přestat ani po západu slunce, vylepšená verze Nightography fotografiím dodá realistický jas i barvy, zatímco funkce duálních pixelů zachytí celou vaši osobnost s režimem Night selfie. Dokonalý fotoaparát telefonu Samsung Galaxy S23 pak doplní vysoký výpočetní výkon revolučního procesoru Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 a odladěný ekosystém Galaxy. Se slevovým kódem ALZADNY20 vás telefon vyjde na 17 792 Kč.

Samsung Galaxy S23 5G 128GB koupíte zde

Samsung Galaxy A54 5G

Do A-týmu telefonů Samsung Galaxy vstoupil nový hráč v podobě modelu A54 5G, který vám přináší prémiovou kvalitu ve všech ohledech. Chytrý telefon nabízí čtveřici fotoaparátů profesionální úrovně s optickou a digitální stabilizací obrazu pro fotografie i videa a funkcemi jako Photo Master či Nightography, úchvatný design s Infinity-O displejem, vysokokapacitní úložiště, osmijádrový procesor či připojení 5G – zkrátka vše, co potřebujete pro precizní multitasking a zachycení jedinečných momentů. Se slevovým kódem ALZADNY15 vás telefon vyjde na 9 349 Kč.

Galaxy A54 5G koupíte zde

Samsung Galaxy A34 5G

S mobilním telefonem Galaxy A34 5G bude každý váš den o něco více Awesome. O to se postará solidní porce výpočetního výkonu, elegantní štíhlý design, soustava fotoaparátů podpořená pokročilými editačními nástroji a jemný 6,6″ Super AMOLED displej s vysokým maximálním jasem až 1 000 nitů a svižnou obnovovací frekvencí 120 Hz. Vy se tak budete moci naplno ponořit do sledování obsahu i na přímém slunečním světle, nebo překonávat konkurenci v mobilních esportových hrách – vždy s úžasnou čistotou a plynulostí. Se slevovým kódem ALZADNY10 vás telefon vyjde na 7685 Kč.

Galaxy A34 5G koupíte zde

Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm

Dejte každému tréninku maximum a jděte si za vašimi fitness cíli s přesnými daty o vašem těle. Přichází spolehlivý parťák na cvičení a osobní kouč v jednom – Galaxy Watch 4 Classic od společnosti Samsung. Na vašem zápěstí budete mít kdykoli k dispozici údaje o vašem výkonu či spánku, rychlý přístup k aplikacím, zábavné soutěže s přáteli a ještě mnohem více. To vše v chytrých hodinkách, které vás se svým luxusním provedením mohou klidně doprovázet nejen do fitness centra, ale i do kanceláře. Se slevovým kódem ALZADNY10 vás telefon vyjde na 6 291 Kč.

Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm koupíte zde

Samsung Galaxy Watch4 40mm

Na Galaxy Watch4 můžete nyní zjistit přesné složení vašeho těla na počkání, a to zásluhou senzoru BioActive a zatím nejrychlejšího čipu. Dozvíte se, jaký podíl z vaší váhy tvoří svaly a tuky, kolik procent vody máte v těle a další. Časem můžete měření opakovat a v závislosti na výsledcích buď upravit jídelníček a cvičební plán, nebo naopak vytrvat a pomalu sledovat, jak se blížíte ke svému vysněnému cíli. Se slevovým kódem ALZADNY10 vás telefon vyjde na 4 491 Kč.

Galaxy Watch4 40mm koupíte zde

32“ Samsung Smart Monitor M8

Samsung pokračuje s úspěšnou modelovu řadou chytrých monitorů. Samsung Smart Monitor M8 je jakýsi mezistupeň mezi chytrou TV a klasickým monitorem, protože sice neobsahuje ladění klasických TV programů, ale Samsung Smart Monitor M8 má integrovaný operační systém Tizen se spoustou multimediálních aplikací. Včetně podpory Samsung DeX nebo Apple AirPlay 2. Proprietární řešení přenosu obrazu a zvuku od Samsungu se nazývá DeX. Díky této funkci lze displej Smart Monitor M8 využívat klidně i bez připojeného PC. O vše se totiž stará kompatibilní chytrý telefon. Klidně tak můžete pracovat nebo se bavit při sledování videa na velké obrazovce. Se slevovým kódem ALZADNY20 vás telefon vyjde na 9 992 Kč.

32“ Samsung Smart Monitor M8 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.