Zavřít reklamu

Samsung je jednou z předních hardwarových společností světa, v posledních několika letech se ale tento korejský gigant zaměřuje na softwarová řešení. Užitečných aplikací z jeho dílny existuje hned několik a jsou k dispozici nejen pro majitele zařízení Samsung, ale i pro ostatní uživatele systému Android.

Samsung Internet Browser

Samsung Internet Browser patří mezi ty opravdu povedené aplikace pro prohlížení webových stránek na Androidu. Několik funkcí činí prohlížeč nadstandardní a přidávají jí na užitečnosti i atraktivitě.

Propracovaný panel ochrany osobních údajů nabízí možnost prohlédnout si trackery blokované aplikací, která usilují o přístup k vaši historii prohlížení. K dispozici je také blokování vyskakovacích oken i automatického stahování a nechybí ani upozornění na nedůvěryhodné nebo škodlivé stránky. Secret Mode, tedy tajný režim, poskytuje vysokou míru soukromí a lze jej uzamknout heslem nebo otiskem prstu a tím zabezpečit své soukromé karty. Součástí aplikace je také Video asistent, tedy přehrávač videa s jednoduchým ovládáním pomocí gest, který nahrazuje nativní řešení nebo přehrávače třetích stran a jeho používání je velmi intuitivní.

Samsung Internet Browser je předinstalován v každém smartphonu Samsung, ale lze jej používat na jakémkoli zařízení se systémem Android.

Samsung Internet v Google Play

Samsung Health

Jak už název napovídá, aplikace Samsung Health má za úkol starat se o správu údajů spojených s vašim zdravím. Umožňuje automaticky zaznamenávat množství aktivit, čímž napomáhá vytvářet zdravý životní styl jednoduchým a přehledným způsobem.

Sledovat a organizovat nejrůznější fitness aktivity, jako je běh, jízda na kole nebo plavání a mnoho dalších. Za pomoci hodinek Galaxy Watch můžete také docílit zlepšení spánkových návyků a průběžně je podrobněji sledovat. Aplikace alespoň podle hodnocení uživatelů, není zcela dokonalá, ale užitečnost a poměrně širokou nabídku možností rozhodně nepostrádá.

Kupříkladu nabízí několik exkluzivních funkcí pro zdraví žen. Podporuje sledování menstruačního cyklu, správu souvisejících příznaků a poskytuje prostor pro personalizované poznatky.

Samsung Health Google Play

Samsung PENUP

Samsung PENUP představuje platformu pro sdílení vaší výtvarné tvorby. Určena je pro kreativce všech úrovní a umožňuje vám zde vytvářet a zároveň se podělit o svá originální umělecká díla, účastnit se událostí a výzev, prohlížet si populární výtvory a sledovat své oblíbené autory.

Aplikace je navržena, aby milovníkům kreslení poskytla všechny potřebné nástroje a uživatelsky příjemné prostředí. Samozřejmostí je podpora S-PEN, díky níž se kreativní proces stává snadnějším. Pokud byste si chtěli prohlédnout galerii nejpopulárnějších prací, můžete tak učinit přímo na stránkách PENUP.

Samsung PENUP v Google Play

Samsung SmartThings

SmartThings nejspíš zná každý, kdo má doma nějaký kus chytré techniky od Samsungu. Aplikace poskytuje rozhraní pro ovládání chytrých domácích zařízení a je kompatibilní s více než 100 značek výrobců produktů pro chytrou domácnost. Jejím prostřednictvím tak můžete ovládat všechny své chytré domácí přístroje na jednom místě, přičemž možnosti jsou opravdu široké a neomezují se samozřejmě jen na jedinou domácnost.

Pomocí SmartThings lze snadno propojit chytré televizory Samsung, chytré reproduktory i další příslušenství nebo do ní integrovat i nabídku jiných chytrých aplikací. Komunikuje se značkami jako Ring, Nwar nebo Philips Hue. Aplikace je k dispozici a může si ji tedy stáhnout každý, kdo používá telefon se systémem Android.

Samsung SmarTthings Google Play

Samsung Smart Switch Mobile

Aplikace Smart Switch zprostředkovává přesun kontaktů, hudby, fotografií, událostí kalendáře, textových zpráv, nastavení a dalších položek do nového zařízení Samsung Galaxy. Navíc vám pomůže najít oblíbené aplikace nebo vám nabídne jejich alternativu na Google Play.

Tento nástroj lze použít také pro různé platformy, takže například majitelé zařízení se systémem iOS mohou přenášet svá data do libovolného zařízení Galaxy nebo i jiných zařízení se systémem Android. Podporován je systém iOS 5.0 nebo vyšší. Nezanedbatelnou výhodou je i možnost propojení se systémem Windows, díky které lze potřebné informace a soubory nahrát také do počítače.

Samsung Smart Switch Mobile v Google Play

Dnes nejčtenější

.