Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Jste vášnivými hráči videoher, ale nemáte zatím kvalitní herní sluchátka, která by zážitek z nich posunula na další úroveň? Pak pro vás máme tip na jedny, které stojí skutečně za to a zároveň jsou velmi levná. Řeč je konkrétně o modelu Lenovo Thinkplus GM2 Pro BT, který si v následujících řádcích představíme.

Lenovo Thinkplus GM2 Pro BT Gaming Headphones Wireless Earbuds jsou bezdrátová herní sluchátka, která nabízejí skvělý zvuk, odezvu a celkově veškerý komfort pro hraní her. S bezdrátovým připojením Bluetooth 5.3 můžete snadno a spolehlivě připojit sluchátka takřka k jakémukoliv zařízení. Díky tomuto typu připojení, ale taktéž třeba kvalitním čipům uvnitř mají nízkou odezvu a vysokou kvalitu zvuku, která poskytuje realistický zvukový zážitek ve hrách. Ergonomický design sluchátek se zase dokonale přizpůsobuje uchu a poskytuje pohodlné nošení i při delším hraní. S technologií pasivního potlačení hluku vás navíc sluchátka izolují od okolního hluku, což zlepšuje koncentraci během hraní.

Sluchátka jsou vybavena kvalitními reproduktory se širokým frekvenčním rozsahem, které vám umožňují slyšet každý detail zvuku. Díky vestavěným mikrofonům zase můžete snadno komunikovat se svými spoluhráči během hraní her. Lenovo Thinkplus GM2 Pro BT Gaming Headphones Wireless Earbuds mají dále odolnou konstrukci a jsou odolná vůči potu a vodě, což zajišťuje jejich dlouhou životnost.S bezdrátovým dosahem až 10 metrů se můžete sluchátky pohybovat, což přijde vhod například ve chvíli, kdy si potřebujete odskočit na záchod, ale nechcete s sebou brát telefon. Sluchátka jsou ale samozřejmě kompatibilní se spoustou dalších zařízeními, včetně PC či herních konzolí.

Co se týče designu, ten lze popsat jako moderní a atraktivní design, který se hodí k hernímu stylu. Potěší zde ale třeba i automatického párování se sluchátka snadno připojí ke svému zařízení po vytvoření prvního spojení či pohodlné a stabilní uchycení v uchu, což zabraňuje jejich vypadnutí během pohybu. Sluchátka dále podporují vysoce kvalitní hlasové hovory a hlasové asistenty, jako je například Siri nebo Google Assistant. Lenovo Thinkplus GM2 Pro BT Gaming Headphones Wireless Earbuds jsou zkrátka a dobře ideálním doplňkem pro váš herní zážitek a umožňují vám plně se ponořit do hry s vynikajícím zvukem a pohodlím. Jejich cena je 11,99 euro s tím, že k nim máte samozřejmě dopravu zdarma.

Lenovo Thinkplus GM2 Pro BT Gaming Headphones Wireless Earbuds můžete zakoupit zde

Dnes nejčtenější

.