Zavřít reklamu

Ve WhatsAppu se něco děje. Platforma totiž začíná poslouchat nářky uživatelů a přináší do platformy funkce, po kterých dlouho volají. Nejprve šlo o přenos dat mezi Androidem a iOS, poté možnost používat stejný účet na více telefonech a nyní se zdá, že společnost pracuje na možnosti používat dva samostatné WhatsApp účty v jedné mobilní aplikaci. 

Magazín WABetaInfo získal přístup k nejnovější beta verzi titulu WhatsApp Business (2.23.13.5) pro Android, která umožňuje přidání dvou samostatných účtů WhatsApp do jedné aplikace. Znamená to, že lidé už nebudou muset používat funkce, jako je Duální Messenger nebo Zabezpečená složka, aby mohli mít dva různé WhatsApp účty v jednom telefonu. To bude užitečné zejména pro ty, kteří mají více profilů (osobní a pracovní), ale rádi používají jen jedno zařízení.

Zatím ale není jasné, zda budou moci používat duální účty také na doprovodných zařízeních, která jsou propojena s tím hlavním. Aktuálně funguje funkce jen v Business verzi aplikace, vše ale naznačuje tomu, že by se měla dostat i do běžné aplikace WhatsAppu. V současné době se novinka teprve testuje, do ostré verze aplikace by nicméně mohla dorazit už v příštích měsících. 

Dnes nejčtenější

.