Zavřít reklamu

Asi vám nemusíme říkat, že nákup oblečení on-line skýtá velké riziko. I když si koupíte správnou velikost, každé oblečení má různý střih a nemusí vám sedět tak, jak očekáváte. Uvědomuje si to i Google, který nyní přišel s nástrojem využívajícím umělou inteligenci, jenž by měl kupujícím tyto problémy pomoci vyřešit.

Jako první Google tento nový AI nástroj vydává pro dámské svršky od světoznámých oděvních značek jako Anthropologie, LOFT, H&M a Everlane. Když pomocí vyhledávače Googlu vyhledáte třeba nejlepší androidové telefony či počítače, klepněte na záložku Nákupy a nová funkce vám poskytne zcela nové způsoby, jak vyhledat kus oblečení, který je pro vás ten pravý.

 

Pokud je to dámský top, můžete si vybrat z mnoha různých typů těla a nechat nástroj „nakreslit“ vámi vybraný kus oblečení na daný typ těla. Google říká, že výsledkem je realistické znázornění toho, jak oblečení vypadá na skutečné osobě.

Technologický gigant také uvedl, že novou funkci v budoucnu zavede pro více stylů oblečení, značek, typů těla a pohlaví a že představuje budoucnost online nakupování oblečení. Můžeme tak doufat, že funkce pomůže snížit množství reklamací, které jsou s internetovým nákupem oblečení spojené.

Dnes nejčtenější

.