Zavřít reklamu

Je tomu už několik měsíců, co jsme se doslechli, jak hodlá aplikace Pocket Casts vstoupit i na platformu Wear OS. Od té doby se těšíme, jak v ní budeme moci poslouchat naše oblíbené podcasty i na Galaxy Watch4 a Watch5. Dočkali jsme se však až nyní. 

Aplikace Pocket Casts je k dispozici ke stažení v Google Play. Jedná se ale zatím jen o beta verzi, nicméně poměrně dobře funkční. Vyjma hodinek Galaxy Watch je dostupná i na Pixel Watch Googlu a ostatně další hodinky s platformou Wear OS 3 a novější. Nejlepší je, že aplikace by měla fungovat nezávisle na aplikaci v telefonu. Pokud však máte aplikaci nainstalovanou i ve svém smartphonu, nemusíte se do aplikace na chytrých hodinkách přihlašovat.

V aplikaci na svých Galaxy Watch můžete zvyšovat a snižovat hlasitost, můžete ovládat rychlosti přehrávání nebo třeba přeskočit tiché části. Zvuk umí posílat nejen do TWS sluchátek, jako jsou ty řady Galaxy Buds, ale stejně tak lze epizody přehrát pouze skrze reproduktor hodinek. V horní části pak máte poslední nepřehrané epizody, abyste je měli hned po ruce. 

Pocket Casts v Google Play

Dnes nejčtenější

.