Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 5. do 9. června obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně jde o Galaxy S22, Galaxy S20, Galaxy A52, Galaxy A52s 5G, Galaxy A23 a Galaxy Tab Active3.

Na všechna výše uvedená zařízení začal Samsung vydávat červnový bezpečnostní patch. U řady Galaxy S22 nese aktualizace firmwarovou verzi S90xBXXU5CWEA a jako první dorazila do Evropy, u řady Galaxy S20 verzi G98xxXXUHHWED a jako první byla dostupná v některých zemích starého kontinentu, u Galaxy A52 verzi A525MUBS6DWE2 a jako první se objevila mimo jiné v Mexiku, Brazílii nebo Paraguayi, u Galaxy A52s 5G verzi A528BXXS4EWE2 a jako první byla zpřístupněna v Mexiku, u Galaxy A23 verzi A235FXXU3CWE4 a jako první „přistála“ v Německu a u tabletu Galaxy Tab Active3 verzi T575XXS5EWE3 a jako první byla dostupná mimo jiné v Mexiku, Brazílii, Chile, Kolumbii nebo Peru.

Červnová bezpečnostní záplata opravuje celkem 64 zranitelností, z nichž 53 opravil Google a zbylé Samsung. Korejský obr ve svém bezpečnostním buletinu odhalil zatím tři zranitelnosti, z nichž dvě označil jako vysoce nebezpečné a jednu jako středně vážnou. Zbylých osm odkryje až poté, co nový bezpečnostní patch (či následující patche) obdrží všechny telefony a tablety Galaxy. Tyto tři vulnerability postihují zařízení Galaxy běžící na Androidu 11, Androidu 12 a Androidu 13. Jedna z nich se týká zařízení používajících čipy Exynos, zatímco ostatní souvisejí s chybami bezpečnostní platformy Knox a jejího režimu CC (Common Criteria).

Telefony Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.