Zavřít reklamu

Samsung letos představí novou generaci hodinek Galaxy Watch6, a to údajně už na konci července. Podle dosavadních zvěstí budou v této řadě přítomny dva modely hodinek, tedy Galaxy Watch6 a Galaxy Watch6 Classic, přičemž se očekává se, že Samsung u nich zavede několik významných vylepšení. Jedním z nich by mělo být i zvýšení jasu displeje. 

Konkrétně by se mělo jednat o přítomnost displeje s jasem 1 250 nitů, což je o poznání více, než čím disponují 5. generace hodinek Samsungu. Ty mají jas 1 000 nitů. Výhoda je zde evidentní, a to samozřejmě ta, že hodnoty na displeji přečtete i za ostrého slunečního světa zase o něco lépe. Na druhou stranu je s tím spojeno i negativum, že čím více displej svítí, tím větší nároky si klade na baterii zařízení.

Podle dosavadních úniků budou Galaxy Watch6 ve své menší variantě disponovat displejem s úhlopříčkou 1,31 palců a rozlišením 432 x 432 px a baterií s kapacitou 300 mAh. Větší 44mm verze by měla mít 1,47“ displej s rozlišením 470 x 470 pixelů a baterií 425 mAh. Jak základní, tak model Classic s otočnou lunetou by měl pohánět nový čipset Exynos W980 a softwarově budou hodinky postaveny na nové nadstavbě One UI Watch 5, založené na systému Wear OS 4. 

Chytré hodinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.