Zavřít reklamu

Pokud nejste příznivci zaujatosti či nepoctivosti na sociálních sítích, možná jste už slyšeli o BeReal. Tato aplikace poskytuje přístup k unikátní platformě sociálních médií, kde je středobodem sdílení autentických okamžiků. Aplikace nabízí svěží alternativu k pečlivě připravenému světu sociálních médií. I když stojí na jednoduchém principu, nabízí řadu užitečných funkcí. Zde je pět z nich, které určitě stojí za vyzkoušení.

Přidání přátel

Zobrazení příspěvků vašich přátel je jednou z nejlepších „vychytávek“ aplikace BeReal. Nejjednodušší způsob, jak rozšířit váš seznam přátel na BeReal, je hledat uživatelská jména. Můžete vyhledávat uživatelská jména svých přátel a přidávat je nebo sdílet své uživatelské jméno pro ostatní, aby je mohli vyhledávat a přidávat. Své uživatelské jméno můžete najít a sdílet klepnutím na možnost Invite friends on BeReal (Pozvat přátele na BeReal) pod vyhledávací lištou na stránce kontaktů. Pokud jste si uložili telefonní číslo pro kontakt, který má také účet BeReal, můžete jej přidat v sekci Suggestions (Návrhy).

BeReal_1

Používejte RealMoji

RealMojis je unikátní prvek aplikace, který dodá vašim interakcím ten správný šmrnc. Můžete si vytvořit personalizované obrázky, které použijete jako reakci na jiné uživatele. Dostupných je šest možností RealMoji, včetně okamžitého RealMoji, který není přednastaven. Více informací o RealMoji najdete na této stránce.

BeReal_4

Přidání polohy

U svých příspěvků na BeReal můžete pod svým jménem zobrazit svou polohu. Stačí jen přejít na detaily vašeho profilu, a to klepnutím na ikonu profilu v pravém horním rohu a poté klepnutím na vaše jméno. Zde můžete změnit detaily o vaší poloze a další detaily vašeho profilu.

BeReal_5

Změňte časové pásmo

BeReal vám umožňuje si upravit nastavení vašeho časového pásma. Tato funkce zajišťuje, že vaše příspěvky budou správně označeny časovým razítkem, i když se nacházíte mimo své obvyklé místo. Vaše příspěvky se budou stále zobrazovat společně s příspěvky od vašich přátel v různých časových pásmech. Stačí klepnout na ikonu tří teček v pravém horním rohu stránky vašeho profilu, načež se zobrazí různé možnosti nastavení, včetně časového pásma.

BeReal_3

Smažte již sdílený příspěvek

Aplikace vám umožňuje smazat váš příspěvek poté, co jste jej sdíleli, pokud si to rozmyslíte. Můžete tak však učinit jen dvakrát denně. Poté, co během dne smažete svůj druhý příspěvek, nemůžete sdílet další, dokud vám příští den nepřijde notifikace. Pokud chcete příspěvek smazat, klepněte na ikonu tří teček v pravém horním rohu a vyberte možnost Delete my BeReal (Smazat můj BeReal příspěvek). Před smazáním příspěvku vás aplikace požádá o zvolení důvodu, proč tak činíte.

BeReal_6

BeReal v Google Play

Dnes nejčtenější

.