Zavřít reklamu

Chystáte se na dovolenou do zahraničí a chtěli byste do té doby zlepšit vaši angličtinu? Na úroveň rodilého mluvčího se do prázdnin nejspíš nestihnete vypracovat. To ale neznamená, že nemáte šanci se zlepšit. Pomohou vám k tomu aplikace z naší dnešní nabídky.

Duolingo

Náš výčet aplikací, které vám pomohou naučit se anglicky, zahájíme klasikou všech klasik – aplikací Duolingo. S její pomocí se můžete učit dokonce i více jazyků naráz, a to prostřednictvím krátkých, ale efektivních cvičení. Duolingo nabízí také možnost poslechu podcastů nebo odměny za to, že se vám bude dařit.

Stažení v Google Play

Memrise

Další populární aplikací pro učení cizích jazyků je Memrise. Memrise vám umožní osvojit si cizí jazyk prostřednictvím záznamů rodilých mluvčí, díky čemuž se naučíte také správnou výslovnost a řadu dalších věcí. V rámci aplikace Memrise můžete využít některý z více než dvou desítek jazykových kurzů.

Stažení v Google Play

Rosetta Stone: Learn, Practice

Rosetta Stone představuje skvělý způsob, jak se naučit anglicky. Aplikace využívá k výuce metodu Dynamic Immersion, nabízí zpětnou vazbu, interaktivní a kontextové jazykové lekce a celou řadu dalších prostředků, s jejichž pomocí se efektivně naučíte anglicky.

Stažení v Google Play

FluentU

Pokud vás nebaví klasické biflování cizích jazyků, můžete zkusit k výuce použít aplikaci FluentU. FluentU je aplikace, která k výuce cizích jazyků používá hudební videa, záběry z filmů. inspirativní rozhovory nebo třeba nejrůznější zprávy. Postupem času vám pomůže zlepšit úroveň vaší angličtiny, případně jiného cizího jazyka.

Stažení v Google Play

Hello English: Learn English

Aplikace Hello English: Learn English je určená spíše mírně pokročilým až pokročilým studentům. Nabízí interaktivní offline audiovizuální lekce, její součástí je také obsáhlý audio slovník s desítkami tisíc slov, a pomůže vám s mluvenou angličtinou, gramatikou i budováním slovní zásoby.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.