Zavřít reklamu

Chytré hodinky má řada z nás. Google Play Store i Galaxy Store nabízí spoustu aplikací pro hodinky Galaxy Watch a zde najdete ty, které by vám rozhodně neměly chybět.

SmartThings

Multiplatformní aplikace SmartThings slouží k ovládání a správě dalších chytrých zařízení včetně Samsung Smart TV a součástí vaší chytré domácnosti. Díky SmartThings budete moci vše potřebné pohodlně a efektivně ovládat přímo z vašeho zápěstí.

Stažení v Google Play

Spotify

Pokud patříte mezi předplatitele hudební streamovací služby Spotify, neměla by vám chybět ani jejich pro Galaxy Watch. Díky Spotify pro Galaxy Watch budete moci pohodlně a spolehlivě ovládat přehrávání, procházet vaši knihovnu a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Camera Controller

Jak název napovídá, aplikace Camera Controller vám umožní ovládat fotoaparát vašeho smartphonu přímo ze zápěstí na vašich Galaxy Watch. Díky tomu získáte mnohem více možností, co se týče focení a natáčení.

Stažení v Galaxy Store

HERE WeGo

HERE WeGo je bezplatná a velmi povedená multiplatformní navigační aplikace, jejíž verzi máte nyní k dispozici také pro hodinky Galaxy Watch. Ve zjednodušeném, ale přehledném a užitečném uživatelském rozhraní budete mít k dispozici vše potřebné.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.