Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nedávno představený Honor Magic 5 Pro se na českém trhu stal opravdovým bestsellerem, a popravdě, není se čemu divit. Nejen, že tento špičkový smartphone trhá prodejní rekordy, krátce po svém uvedení na trh získal i ocenění od prestižního francouzského serveru DxOMark za nejlepší foťák a displej na trhu. 

Pokud zvažujete jeho koupi, doporučujeme neotálet. Tato speciální akce sice byla v minulosti prodloužena kvůli omezenému počtu dostupných kusů při samotném startu prodeje. Absolutně nejvýhodněji pořídíte nový Honor už jen do konce tohoto týdne. 

2

Supervýhodně jen do neděle

Plánujete-li nákup skvělého Honor Magic 5 Pro, máte nyní poslední příležitost výrazně ušetřit. Kromě nejlepšího telefonu současnosti totiž získáte ještě parádní tablet Honor Pad 8 v hodnotě 7 490 Kč zcela zdarma. Ten si můžete nechat, ale pokud pro něj nenajdete využití, můžete jej u Mobil Pohotovosti rovnou prodat, a získat tak okamžitou slevu 5 000 Kč na telefon. 

Cenu za nový Honor si můžete ještě více snížit prodejem svého staršího telefonu, chytrých hodinek či jiného chytrého zařízení. Pokud vám takové zařízení leží doma v šuplíku, vytěžte z něj maximum. Jedině u Mobil Pohotovosti pak získáte k výkupní ceně ještě bonus 2 000 Kč a 3letou záruku na nový Honor zcela zdarma. 

Touto chytrou kombinací zvýhodnění a bonusů může být Honor Magic 5 Pro váš už za 22 990 Kč (běžně 29 990 Kč). Ale pozor. Akce končí už tuto neděli 4. června.

Honor_Magic5_Pro_darek_penize

Dnes nejčtenější

.