Zavřít reklamu

Korejský gigant vydal novou aktualizaci své aplikace SmartThings pro iPhony a iPady. Ta nabízí několik vylepšení rozhraní, díky čemuž dochází ke zlepšení uživatelského komfortu ovládání zahrnujícího snazší kontrolu aktuálního stavu zařízení chytré domácnosti i zjednodušení procesu přizvání dalších členů rodiny.

Nová verze SmartThings 1.7.01 pro iOS a iPadOS přináší změnu v podobě karty Oblíbené v horní části, která zobrazuje přehledný pohled na údaje o stavu zařízení celé vaší domácnosti. Uvidíte zde například, kolik zařízení je připojeno, aktuální počasí, které z přidaného vybavení momentálně nemá přístup k místní síti nebo zda jsou jednotlivé součásti vaši chytré domácnosti připojeny k internetu.

Jak již bylo zmíněno, došlo v rámci aktualizace také ke zjednodušení procesu pozvání dalších osob k účtu chytré domácnosti pomocí jednoduché nabídky Share Link. Stačí přejít na kartu Oblíbené, klepnout na tlačítko + v horní části obrazovky a poté vybrat možnost Pozvat člena.

Nezanedbatelnou novinkou je také to, že v průběhu několika posledních měsíců společnost Samsung přidala do svých aplikací pro systémy iOS a iPadOS podporu standardu Matter, což přineslo kompatibilitu s s větším počtem zařízení v rámci chytrých domácností. Pokud se SmartThings začínáte a chtěli byste se o schopnostech aplikace dozvědět více, stačí navštívit webové stránky Samsungu, kde je vše přehledně a podrobně sepsáno. Pokud používáte iPhone nebo iPad, můžete si nyní nainstalovat novou verzi aplikace SmartThings z Apple App Storu.

SmartThings v App Store

Dnes nejčtenější

.