Zavřít reklamu

Počasí se razantně zlepšilo a láká vyrazit do přírody a mimo dosah elektrických zásuvek. Ať už jste si nestihli svůj telefon nabít před odchodem z domova nebo se vám zařízení vybylo během vysokohorské túry, můžete si jej i na cestách dobít powerbankou. Ty nabízí i Samsung.

Powerbank Samsung 10000 mAh s USB-C

Se stále se zvyšujícím výkonem mobilních telefonů se zvyšuje i jejich nárok na kapacitu baterie a její výdrž. Díky originální Samsung Power Bank již nebudete muset řešit problém, že se Vám na cestách, v restauraci nebo v autobuse vybije Váš smartphone, tablet nebo mp3 přehrávač. Zcela jedinečné je pak provedení této externí baterie, které je opravdu elegantní a dokazuje, že i elektronika může mít přitažlivý vzhled. Díky její hmotnosti a velikosti, které jsou zanedbatelné, bude moci tento nabíjecí zdroj mít stále u sebe.

Powerbanku Samsung 10000 mAh s USB-C koupíte zde

Powerbank Samsung 20000 mAh s USB-C 25W

Originální powerbanka Samsung s kapacitou 20000 mAh je vybavena jedním USB-A konektorem a dvěma USB-C konektory. Je vhodná pro doplnění energie telefonu i tabletu. Podporuje technologii Quick Charge 2.0 (25 W) i Power Delivery a díky kompaktním rozměrům ji můžete mít nestále u sebe. Součástí balení je USB-C napájecí kabel.

Powerbanku Samsung 20000 mAh s USB-C 25W koupíte zde

Powerbank Samsung 10000 mAh s USB-C a bezdrátovým nabíjením 25W

Při každém dobrodružství potřebujete ze všeho nejvíce energii. Tato powerbanka podporuje 25W superrychlé nabíjení, díky čemuž můžete rychle doplnit energii pomocí kabelu. Kromě superrychlého nabíjení pomocí kabelu můžete váš telefon položit na powerbanku a nabíjet ho bezdrátově. Až 7,5W nabíjení dokáže bezdrátově doplnit energii celé řadě zařízení, takže ji můžete sdílet se svým kamarádem, i když nemá Galaxy.

Powerbank Samsung 10000 mAh s USB-C a bezdrátovým nabíjením 25W koupíte zde

Dnes nejčtenější

.