Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Léto je za dveřmi, což znamená pro mnohé z nás jediné – ve velkém startují venkovní aktivity, které si lze zpříjemnit poslechem hudby. Přesně pro tyto situace představilo JBL před nedávnem JBL zbrusu nový přenosný reproduktor JBL Wind 3S. Jedná se o velice zajímavý model, který potěší nejen svým kvalitním zvukem, ale zejména kompaktními rozměry a určením. Hravě si jej totiž můžete sbalit na cesty, připnout na batoh či třeba umístit na kolo. Nechybí mu totiž držák na řídítka, díky čemuž si vaši oblíbenou muziku můžete vychutnat doslova za každé situace.

JBL Wind 3S

JBL Wind 3S je přenosný Bluetooth reproduktor, který je ideálním parťákem například na turistiku, kdy jej stačí přicvaknout k ramennímu popruhu batohu, nebo cyklistiku. K reproduktoru se pak stačí připojit například z telefonu a můžete se rovnou pustit do akce. Abyste si hudbu užili naplno, jsou tu k dispozici celkem dva různé režimy ekvalizéru – konkrétně režim Sport pro poslech v exteriéru a Bass naopak pro interiér. Stejně tak nechybí ani odolnost vůči prachu a vodě dle stupně krytí IP67. Pokud zrovna budete brouzdat přírodou a zastihne vás například déšť, nemusíte se ničeho obávat.

Celkový výstupní výkon JBL Wind 3S činí 5 W RMS. Důležitou roli samozřejmě hraje i baterie. Společnost JBL konkrétně vsadila na 1050mAh akumulátor, který se dokáže postarat o až 5 hodin přehrávání. Reproduktor lze pak naplno dobít za zhruba 2,5 hodiny. V obou případech se tedy jedná o příjemné hodnoty, které i s ohledem na minimalistické rozměry reproduktoru rozhodně neurazí. Pokud vás tedy kompaktní repráček s parádní odolností láká, právě jste jej našli.

JBL Wind 3S zakoupíte za 1 990 Kč zde

Dnes nejčtenější

.