Zavřít reklamu

Alza sice ukončila svůj Mega Výprodej, ale opět jede své cenové bomby, které tentokrát padly na více jak stovku Samsung produktů. Výběr cenových bomb a dalších výhodných nabídek je ale pravidelně aktualizován a doplňován. Zde je výběr toho aktuálně nejlepšího a nejvýhodnějšího.

Samsung Galaxy S21 FE 5G 128 GB

Smartphone Galaxy S21 FE 5G vás bude bavit svým super štíhlým designem, podporou sítě 5G a brilantním 6,4“ Dynamic AMOLED 2X displejem se Super Smooth 120Hz obnovovací frekvencí, která je zárukou jemné a hlavně rychlé odezvy při dotyku obrazovky. Sledování vašeho oblíbeného obsahu si tak můžete vychutnat bez zasekávání a zpomalení. Kromě toho mobilní zařízení ukrývá výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 888, s nímž si udržíte vysoké pracovní tempo a užijete nerušenou multimediální zábavu. A trojice profesionálních objektivů zadního fotoaparátu neobyčejným způsobem zachytí významné okamžiky vašeho života. Aktuálně na telefonu ušetříte 2 000 Kč.

Samsung Galaxy S21 FE 5G 128 GB koupíte zde

Samsung 870 EVO 500GB

SSD disk Samsung 870 EVO dosahuje rychlosti sekvenčního čtení a zápisu až 560 a 530 MB/s. Disku to umožňuje nejnovější šestá generace NAND pamětí, která zajistí vyšší výkon i energetickou účinnost, optimalizovaný firmware a podpora Intelligent TurboWrite. Protože SSD disk Samsung 870 EVO využívá všech moderních technologií pro ukládání dat, tak jej výrobce může opatřit nadstandardní zárukou v délce trvání 5 let. Bez problémů tak Samsung 870 EVO zvládá vše od každodenní práce na počítači až po zpracování 4K videa. Udávaná životnost SSD disku Samsung 870 EVO se pohybuje na úrovni 300 TBW. Aktuální sleva činí 25 %.

Samsung_870_Evo_SSD_2

Samsung 870 EVO 500GB koupíte zde

55″ Samsung Odyssey Ark

Myslíte, že vaší herní výbavě něco schází? Vylepšete své herní zážitky s 55″ LCD monitorem Samsung Odyssey Ark se zakřivením 1000 R. Obnovovací frekvence 165 Hz, odezva monitoru 1 ms nebo technologie AMD FreeSync Premium – to je jen zlomek toho. co vám tento špičkový monitor nabízí. LCD monitor disponuje Samsung Gaming Hubem, který vám umožní přistupovat k populárním službám v rámci cloudového, konzolového i PC hraní. Součástí balení monitoru Samsung Odyssey Ark je dálkové ovládání pro zajištění lepšího komfortu při používání. Aktuálně ušetříte téměř 6 tisíc Kč.

55″ Samsung Odyssey Ark koupíte zde

Samsung Kovový řemínek z milánského tahu

Abyste mohli střídat řemínky ke Galaxy Watch podle potřeby, nálady, použití a celkového vzhledu můžete si pořídit tento milánský tah s magnetickým zapínáním, kdy je celý z nerezové oceli. Je vhodný na zápěstí od 16 do 21,6 cm a aktuálně na něm ušetříte 30 % původní ceny.

Samsung_kovovy_reminek_milansky_tah_2

Samsung Kovový řemínek z milánského tahu koupíte zde

Samsung EP-TA800EBE USB-C

Nabíječka do sítě Samsung EP-TA800EBE USB-C černá (OOB Bulk) se postará o svižné nabití tabletu nebo telefonu. Pro připojení nabíjené elektroniky má k dispozici výstup USB-C. Disponuje naprostou spolehlivostí a bezpečností, má k dispozici přepěťovou i podpěťovou ochranu. Celkový výkon nabíječky Samsung je 25 W. Aktuální sleva je 140 Kč.

nabíječka Samsung EP-TA800EBE USB-C

Samsung EP-TA800EBE USB-C koupíte zde

Dnes nejčtenější

.