Zavřít reklamu

Amanita Design s.r.o. je česká nezávislá herní vývojářská společnost, která byla založená roku 2003. Zaměřuje se na vývoj her, které by žánrově šlo zařadit jako Point-and-click adventury. Pro její hry je typické umění animace, propojení vizuálních prvků se zvukem i hudbou a humor. Jedná se tak o to nejlepší, co si můžete na svých Android zařízení zahrát. Nyní navíc v příjemných slevách.

Samorost 1

Pomozte vesmírnému skřítkovi zachránit domovský asteroid ve vylepšené verzi prvního dílu série Samorost. Nyní s novou hudbou od Floexe a vyčištěnými zvuky i grafikou.

Samorost 1 v Google Play

Samorost 2

Vraťte se v čase a doprovázejte skřítka na jeho druhé vesmírné výpravě v nové vylepšené verzi, nyní konečně i na mobilních zařízeních! Samorost 2 vypráví příběh o malém vesmírném skřítkovi, který se ze svojí domovské planetky vydává na cestu za záchranou svého pejska. Pomozte mu za doprovodu pohodové hudby od Tomáše „Floexe“ Dvořáka přelstít proradné mimozemšťany a přiveďte svého psího parťáka zpátky domů. Aktuální cena je 20 Kč.

Samorost 2 v Google Play

Samorost 3

Na kosmické výpravě prozkoumáte devět planetek, poznáte jejich podivné obyvatele a rozlousknete záhadu kouzelné flétny. Aktuální cena je 45 Kč.

Samorost 3 v Google Play

CHUCHEL

CHUCHEL je vtipná klikací adventura plná fórků a legrace. Pomozte Chuchlovi dopadnout záhadného padoucha a získejte zpátky milovanou třešeň! Jaká je odměna? Srdečný situační humor, muzika od kapely DVA a hromada skečů, které rozehřejí i ty nejchladnější duše. A třešně k tomu! Aktuální cena je 45 Kč.

CHUCHEL v Google Play

Machinarium

Hlavní hrdina, malý rezavý robůtek Josef, byl vyhozen na skládku za městem. Vy mu budete muset pomoct najít cestu zpět, poradit si se zlotřilou bandou Bratrstva černé čepice a také zachránit jeho plechovou přítelkyni Bertu. Aktuální cena je 45 Kč.

Machinarium v Google Play

Botanicula

Pět kamarádů se vydá zachránit jejich rodný strom před zákeřnými parazity.

  • Relaxační hra perfektní pro hard-core hráče, jejich partnerky, rodiny a seniory.
  • Více jak 150 detailních lokací k prozkoumání.
  • Stovky vtipných animací.
  • Neuvěřitelné množství skrytých bonusů.
  • Aktuální cena je 39 Kč.

Botanicula v Google Play

Dnes nejčtenější

.