Zavřít reklamu

BuzzKill – Phone Superpowers

BuzzKill je užitečná aplikace, která vám umožní přizpůsobit si notifikace na vašem smartphonu s Androidem na maximum. Nabízí možnost nastavení, jaké notifikace chcete zobrazit a kdy, odfiltrovat nechtěné notifikace, ale také třeba nastavení vlastních tónů a vibrací pro konkrétní události nebo kontakty.

Stažení v Google Play (79,99 Kč)

SD Maid

SD Maid je aplikace, s jejíž pomocí budete moci účinně, bezpečně, snadno a rychle pročistit úložiště na SD kartě ve vašem smartphonu. Aplikace SD Maid nabízí pestrou paletu nejrůznějších nástrojů pro správu aplikací a souborů a pomůže vám s uvolněním drahocenného místa.

Stažení v Google Play

AnySoftKeyboard

Jak název napovídá, AnySoftKeyboard je multifunkční open-source softwarová klávesnice pro váš smartphone s Androidem. Nabízí podporu celé řady jazyků, klávesových zkratek, podporu hlasového vstupu, gest, nabízí integrovaný slovník nebo třeba podporu pro práci s obsahem schránky.

Stažení v Google Play

Xodo

Pokud na vašem  smartphonu s Androidem často pracujete se soubory a dokumenty ve formátu PDF, určitě oceníte aplikaci s názvem Xodo. Xodo PDF Reader & Editor nabízí celou řadu nejrůznějších nástrojů pro práci s PDF, a umožňuje čtení, úpravy, sdílení nebo třeba anotaci těchto dokumentů.

 

Stažení v Google Play

Lawnchair

Pokud jste stále ještě nenašli ideální launcher pro váš smartphone s Androidem, můžete zkusit sáhnout po aplikaci s názvem Lawnchair. Lawnchair nabízí podporu češtiny a snadné ovládání, a umožní vám přizpůsobit si vzhled prostředí vašeho telefonu od A až do Z.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.