Zavřít reklamu

K času publikace článku je těch produktů konkrétně 107. Patří mezi ně hodinky Galaxy Watch, tablety Galaxy Tab, ale i sluchátka, televizory, lednice a další. Tím hlavním tahákem ale může být Galaxy A34 5G a především Galaxy A54 5G, tedy nejnovější smartphony střední třídy výrobce.

Galaxy A54 5G

Do A-týmu telefonů Samsung Galaxy vstoupil nový hráč v podobě modelu A54 5G, který vám přináší prémiovou kvalitu ve všech ohledech. Chytrý telefon nabízí čtveřici fotoaparátů profesionální úrovně s optickou a digitální stabilizací obrazu pro fotografie i videa a funkcemi jako Photo Master či Nightography, úchvatný design s Infinity-O displejem, vysokokapacitní úložiště, osmijádrový procesor či připojení 5G – zkrátka vše, co potřebujete pro precizní multitasking a zachycení jedinečných momentů.

Galaxy A54 5G koupíte zde

Galaxy A34 5G

S mobilním telefonem Galaxy A34 5G bude každý váš den o něco více Awesome. O to se postará solidní porce výpočetního výkonu, elegantní štíhlý design, soustava fotoaparátů podpořená pokročilými editačními nástroji a jemný 6,6″ Super AMOLED displej s vysokým maximálním jasem až 1 000 nitů a svižnou obnovovací frekvencí 120 Hz. Vy se tak budete moci naplno ponořit do sledování obsahu i na přímém slunečním světle, nebo překonávat konkurenci v mobilních esportových hrách – vždy s úžasnou čistotou a plynulostí.

Galaxy A34 5G koupíte zde

Galaxy Watch4 40mm

Na Galaxy Watch4 můžete nyní zjistit přesné složení vašeho těla na počkání, a to zásluhou senzoru BioActive a zatím nejrychlejšího čipu. Dozvíte se, jaký podíl z vaší váhy tvoří svaly a tuky, kolik procent vody máte v těle a další. Časem můžete měření opakovat a v závislosti na výsledcích buď upravit jídelníček a cvičební plán, nebo naopak vytrvat a pomalu sledovat, jak se blížíte ke svému vysněnému cíli.

Galaxy Watch4 40mm koupíte zde

32“ Samsung Smart Monitor M8

Samsung pokračuje s úspěšnou modelovu řadou chytrých monitorů. Samsung Smart Monitor M8 je jakýsi mezistupeň mezi chytrou TV a klasickým monitorem, protože sice neobsahuje ladění klasických TV programů, ale Samsung Smart Monitor M8 má integrovaný operační systém Tizen se spoustou multimediálních aplikací. Včetně podpory Samsung DeX nebo Apple AirPlay 2. Proprietární řešení přenosu obrazu a zvuku od Samsungu se nazývá DeX. Díky této funkci lze displej Smart Monitor M8 využívat klidně i bez připojeného PC. O vše se totiž stará kompatibilní chytrý telefon. Klidně tak můžete pracovat nebo se bavit při sledování videa na velké obrazovce.

32“ Samsung Smart Monitor M8 koupíte zde

Samsung Galaxy Buds2

Užijte si silné, hluboké basy a čisté výšky díky dvoucestným dynamickým reproduktorům. Nová sluchátka Galaxy Buds 2 vám dopřejí opravdovou zvukovou kvalitu. Díky tomu skvěle doplní váš telefon nebo hodinky Samsung Galaxy. A navíc každý den využijete systém aktivního potlačení hluku s třístupňovým nastavením propouštění okolních zvuků.

Samsung Galaxy Buds2 koupíte zde

Celou akci Samsung Mega výprodej najdete tady

Dnes nejčtenější

.