Zavřít reklamu

V dnešní době je umělá inteligence stále více rozšířená a nachází uplatnění v mnoha oblastech včetně mobilních aplikací. Existuje mnoho aplikací pro platformu Android, které využívají různé formy umělé inteligence, jako je strojové učení, rozpoznávání obrazu a další. V našem článku vám představíme 5 zajímavých Android aplikací, které využívají technologie umělé inteligence a přináší užitečné funkce pro uživatele.

Voice Assistant: DataBot AI

DataBot AI je poměrně povedená a zajímavá aplikace, která na vašem smartphonu s Androidem dokáže fungovat jako multifunkční osobní hlasový asistent. Umí si poradit se zodpovězením nejrůznějších otázek, dokáže pracovat s mediálním obsahem, nabízí funkci chatbota a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Ask AI – Chat with Chatbot

Ask AI je výkonný AI chatbot, kterého můžete efektivně využívat na vašem smartphonu. Aplikace Ask AI využívá technologii ChatGPT a GPT-3, a dokáže si s vámi povídat, generovat pro vás řadu různých textů na základě vašich požadavků, a umí si poradit také s kódy či základními i pokročilejšími výpočty.

Stažení v Google Play

Socratic

Skvělou aplikací, která pro své fungování využívá umělou inteligenci, je Socratic z dílny společnosti Google. Jedná se o edukativní aplikaci, která pomůže zejména studentům. Můžete ji položit téměř jakoukoliv otázku, která se týká vašeho studia, a Socratic vám na ni s pomocí Google AI a zdrojů z internetu zkusí odpovědět a pomoci vám se studiem dané látky.

Stažení v Google Play

PerplexityAI App Advices

PerplexitaAI je chatbot a vyhledávač v jednom. Zkuste si představit ChatGPT, který má ale zároveň okamžitý a neustálý přístup k internetu. Kromě toho, že vám PerplexityAI dokáže odpovědět prakticky na všechny vaše otázky, poskytne vám také informace o zdrojích, ze kterých čerpá.

Stažení v Google Play

ELSA: AI learn & speak English

Jak název napovídá, aplikace ELSA se vás s pomocí technologie umělé inteligence pokusí naučit anglicky, a osvojit si také zásady správného mluvení a výslovnosti. ELSA vám nabídne personalizované lekce angličtiny přesně na míru a spolehlivě vás provede výukou. Nabízí funkci rozpoznání řeči, naučí vás přízvuk, vylepší vaši slovní zásobu a průběžně také dokáže hodnotit váš výkon.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.