Zavřít reklamu

Hodinky řady Galaxy Watch5 dostávají novou aktualizaci firmwaru, i když přesněji řečeno, dostávají ji jen LTE varianty. Modely bez této konektivity totiž danou aktualizaci dostaly už před měsícem. A ano, jedná se o funkci sledování cyklu na základě teploty kůže, která je dostupná v aplikaci Samsung Health. 

Aktualizace nese verzi firmwaru R9x5FXXU1AWDA, a Samsung ji základním modelům poskytl už minulý měsíc. Po aktualizaci tak mohou uživatelky hodinek předpovídat svou periodu pomocí teploty jejich kůže, kdy toto najdou v kategorii Sledování cyklu. Proč to ale Samsungu trvalo tak dlouho a LTE verze se této očekávané funkce dočkávají až nyní, není známo.

Kromě toho však samotný changelog zmiňuje ještě zlepšenou stabilitu a spolehlivost celého systému. Firmware také přichází s novou bezpečnostní záplatou, ale Galaxy Watch5 LTE a Watch5 Pro LTE už v tomto Pixel Watch Googlu nedohnaly. Tyto hodinky totiž už obdržely bezpečnostní aktualizaci z května 2023, zatímco tento nový firmware pro Galaxy Watch obsahuje pouze dubnovou bezpečnostní opravu.

Chytré hodinky Galaxy Watch5 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.