Zavřít reklamu

Máte chuť pustit si na HBO Max zajímavý film, ale v pestré programové nabídce se už nezvládnete orientovat? Na streamovací platformě HBO Max najdete opravdu obrovské množství filmů i seriálů, a někdy může být těžké najít ty, které se těší opravdu dobrému hodnocení. Může vám pomoci náš dnešní článek s nabídkou 10 thrillerů na HBO Max, které se na IMDb těší nejlepšímu hodnocení.

Joker

Zkrachovalý Arthur Fleck se pohybuje na tenké linii mezi realitou a šílenstvím. Pomalu se roztáčí spirála událostí dosahující hrozivých rozměrů. Opuštěný Fleck se postupně mění v ikonu zločinu, kterou svět brzy bude znát pod jménem Joker.

Temný rytíř povstal

Navzdory své pošpiněné pověsti po událostech z „Temného rytíře“, ve kterém na něj padla vina za Dentovy zločiny, považuje Batman za nutné, aby pomohl policii, jež se snaží zmařit Baneovy plány na zničení města.

Gauneři

Mafián Joe najme na vyloupení klenotnictví partu gangsterů, kteří se vzájemně neznají a oslovují se smyšlenými jmény. Akci však zmaří policie a lupičům nezbývá než uprchnout a ukrýt se ve starém skladišti. Jak dlouho potrvá, než se drama změní v masakr?

Nelítostný souboj

Jsou stejně schopní a stejně posedlí. A stojí proti sobě. Al Pacino a Robert De Niro v hlavních rolích amerického kriminálního filmu.

LA: Přísně tajné

Tři detektivové s vlastním pojetím spravedlnosti pátrají v městě andělů po pachatelích série vražd. Všechno je ale úplně jinak, než se zprvu zdálo.

Šílený Max: Zběsilá cesta

Toto akční sci-fi je dlouho očekávaným vzkříšením série Šílený Max. Samotář Max (Tom Hardy) v něm spojí síly s tajemnou Furiosou (Charlize Theronová) a skupinou bojovnic, které utíkají před krutým despotou napříč sluncem vyprahlou pustinou.

Blade Runner

Příběh se odehrává v blízké budoucnosti, kdy věda pokročila a společnost začala vyrábět replikanty, kteří jsou od lidí k nerozeznání. Těm je však po krvavé vzpouře v jedné mimozemské kolonii zakázán vstup na Zemi pod trestem smrti…

Temný rytíř

Základy Gothamu otřásá zločinec Joker. Způsobuje chaos a anarchii, proti které se snaží bojovat Temný rytíř. Joker ho ale staví do nelehkých situací, v nichž si musí vybrat menší zlo před větším a ocitá se na hraně mezi hrdinou a zloduchem.

Klub rváčů

Brad Pitt a Edward Norton hrají hlavní role v provokativním dramatu Davida Finchera o depresivním zaměstnanci a jeho charismatickém příteli, kteří založí nelegální klub rváčů, kde si muži vybíjejí svou frustraci v krvavých zápasech.

Osvícení

Neúspěšný spisovatel Jack Torrance přijme práci správce v luxusním horském hotelu Overlook, který je přes zimu zcela odříznutý od světa. Pro muže je to vítaná příležitost najít klid na práci. Jenže od první chvíle se zdá být něco v nepořádku…

Dnes nejčtenější

.