Zavřít reklamu

Silně očekáváme, že se ještě letos, dočkáme představení řady Galaxy Tab S9. Toto tvrzení podporují i sílící informace, které se postupně a stále častěji dostávají na veřejnost. Právě podle nich zde nyní máme první nástřel toho, jak by mohl vypadat vrcholný Galaxy Tab S9 Ultra. 

3D CAD rendery uveřejnil leaker OnLeaks ve spolupráci s MySmartPrice. Obrázky odhalují extrémně tenký design o rozměrech 208,6 x 326,4 x 5,5 mm. Podle informací má Galaxy Tab S9 Ultra 14,6“ Super OLED displej s rozlišením 2 960 x 1 848 pixelů, 120% pokrytím barevného gamutu DCI-P3 a samozřejmě nechybí ani výřez pro duální selfie fotoaparát.

Rendery také odhalují, že Galaxy Tab S9 Ultra má na své zadní straně duální fotoaparát s bleskem. Samozřejmě ne náhodou se design objektivů podobá uspořádání fotoaparátů řady Galaxy S23 a navazuje tak na nový designový jazyk společnosti. Nechybí ani vyhrazená plocha pro magnetické připojení a bezdrátové nabíjení přibaleného pera S Pen, sestava čtyř reproduktorů a port USB-C. Na spodní straně v režimu na šířku jsou pogo piny pro připojení k dokovací stanici s klávesnicí.

Revoluci v oblasti tabletů od připravované novinky sice nečekáme, je ale evidentní, že Samsung svůj vrcholný Tab S9 Ultra posune zase o kousek dále. Ostatně půjde teprve o druhou generaci tohoto nejvýkonnějšího a největšího tabletu jihokorejského výrobce, a proto se zde toho zas tolik vymyslet nedá.

Tablety Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.