Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Sháníte kvalitní, ale zároveň cenově dostupná sluchátka? Pak pro vás máme vynikající zprávu. JBL má totiž v současnosti v plném proudu svou květnovou slevovou akci, díky které lze vybrané modely jeho produktů sehnat výrazně levněji. A jelikož mezi zlevněnými audio produkty samozřejmě naleznete i sluchátka, byla by škoda vás o tuto akci ochudit – tím spíš, když se pravděpodobně v takto velkorysém formátu nebude dlouho opakovat.

JBL Vibe 300TWS

Největšího cenového pádu se dočkal právě model Vibe 300TWS a to konkrétně ze standardních 1990 Kč na 1399 Kč. Designově se jedná o velmi hezká sluchátka podobná AirPods dostupná ve třech barvách.  Dokáží však rozhodně zaujmout i na svou cenovku velmi kvalitním zvukem, 26hodinovou výdrží v kombinaci s nabíjecí krabičkou či podporou mono a stereo režimu, což se hodí zejména při hovorech. Další zajímavou vlastností tohoto modelu je pak podpora dotykového ovládání, díky kterému si tak zvládnete základní úkony nastavit přímo na sluchátkách bez nutnosti vytahovat z kapsy mobilní telefon, popřípadě sahat na smartwatch. Za cenu 1399 Kč zkrátka skvělá volba.

JBL Vibe 300TWS koupíte zde

JBL Tune 130NC TWS

Neméně zajímavý cenový pád si JBL připravilo i pro model Tune 130NC TWS. Jeho cena je totiž díky nynějším květnovým slevám nižší o 28 %, díky čemuž tak sluchátka nyní vychází na 1799 Kč namísto obvyklých 2490 Kč. A co že vlastně za tuto cenu dostanete? Prvotřídní sluchátka, která dokáží zaujmout jak svým designem, tak kvalitou zvuku v kombinaci s aktivním potlačením okolního hluku díky své špuntové konstrukci. Dalším velkým benefitem sluchátek je jejich čtyřicetihodinová výdrž v kombinaci s nabíjecím pouzdrem, čtyři mikrofony zajišťující velmi kvalitní snímání hlasu nebo třeba doprovodná aplikace pro přizpůsobení.

JBL Tune 130NC TWS zakoupíte zde

JBL Vibe 100TWS

Pokud je vás rozpočet na sluchátka nízký, ale přesto prahnete po kousku, který vám vykouzlí svou kvalitou zvuku úsměv na tváři, je skvělou volbou model Vibe 100TWS, který lze díky nynější slevové akci získat o 25 % levněji, tedy za 1199 Kč namísto původních 1590 Kč. Jedná se o sluchátka špuntového typu s poměrně robustním tělem, které však hezky padne do vnitřku ucha a díky tomu získají sluchátka jako taková dostatečnou stabilitu. Potěší ale třeba i dvacetihodinová výdrž (v kombinaci s nabíjecí krabičkou), podpora handsfree hovorů či zvuková technologie JBL Deep Bass pro co nejlepší zvukový zážitek.

JBL Vibe 100TWS zakoupíte zde

Dnes nejčtenější

.