Zavřít reklamu

Dnes startuje 87. mistrovství světa v ledním hokeji, které se odehraje ve Finsku a Lotyšsku. Pokud nemůžete být přímo na místě, neznamená to, že byste měli o aktuální dění přijít. Od toho, abyste byli neustále v obraze, jsou zde přece patřičné mobilní aplikace. 

ČT sport Plus

Česká televize nabízí všechny zápasy mistrovství světa v přímých přenosech. ČT od 1. dubna 2022 všechny dostupné platformy sjednotila pod nový název ČT sport Plus, kde můžete MS v hokeji online přenosy sledovat. I když se jedná o nový název, způsob sledování zůstává pro diváky zcela nezměněný. Na webu České televize najdete nejen aktuální program a výsledky, ale také články se kterými se dozvíte spoustu zajímavostí ze šampionátu.

iVysílání v Google Play ČT Sport v Google Play

IIHF jako oficiální aplikace 

Mezinárodní hokejový svaz opět aktualizoval svou aplikaci o nejnovější informace spojené s mistrovstvím. Najdete zde veškeré statistiky, rozpisy zápasů, sestavy nebo sestřihy nejlepších momentů a samozřejmě také články (v angličtině). 

IIHF v Google Play

Livesport 

Tato aplikace se vám hodí zejména v momentě, kdy nemůžete sledovat video, ale stačí vám být informováni formou textových přepisů. Nechybí ani obrovské množství dalších zajímavostí a vše je samozřejmě v češtině. Jako bonus je zde implementace kurzů českých sázkových kanceláří.

Livesport v Google Play

Dnes nejčtenější

.