Zavřít reklamu

Máme zde novou aktualizaci aplikace Android Auto. Společnost Google vydává nové aktualizace pro tuto aplikaci každý týden, protože v současné době běží v testovací fázi, ale v tomto případě se nejedná o novou beta verzi. Testovací fáze verze 9.5 vyústila v zpřístupnění pro všechny smartphony s Androidem, a to i bez oficiálního oznámení, které by jí předcházelo.

Google výrazně prosazuje nové aktualizace pro Android Auto, ale v rámci nich většinou nepřináší nové funkce, ale průběžně přidává vylepšení těch stávajících a opravuje chyby, s cílem dosáhnout jejich maximální stability. A ani v případě verze 9.5 tomu není jinak. Momentálně o žádné významnější novince nejsou k dispozici žádné informace. Je ovšem možné, že jakmile se Android Auto 9.5 rozšíří mezi větší množství uživatelů, nějaké se ještě objeví.

Dřívější aktualizace přinesly několik významnějších funkcí zvyšujících použitelnost obrazovky vozu, například možnosti přizpůsobení rozhraní Coolwalk, přidána byla však také podpora nových bezpečnostních kódů zvyšujících celkovou úroveň zabezpečení aplikace.

A jak aktualizovat? Chcete-li aktualizovat aplikaci Android Auto ve svém telefonu, je postup jednoduchý. Stačí otevřít Google Play, vyhledat aplikaci Android Auto a klepnout na možnost aktualizace. Zpravidla během několika minut v závislosti na rychlosti připojení se do vašeho zařízení nainstaluje nejnovější verze 9.5. Aktualizací získáte především větší stabilitu a díky tomu i lepší zážitek z dostupných funkcí na obrazovce automobilů s podporou Android Auto.

Dnes nejčtenější

.