Zavřít reklamu

Ano, vlajkové telefony Samsungu se slotu pro paměťové karty zbavily (stejně jako nabíječky, sluchátek, nebo 3,5mm jack konektoru). Pokud ale vlastníte zařízení nižší třídy, třeba aktuální Galaxy A34 nebo Galaxy A54, stejně jako starší vlajkové stroje, může se vám hodit rozšířit jejich úložiště paměťovou kartou. Tady jsou ty nejlepší, co aktuálně seženete. Samozřejmě je můžete využít i do dalších zařízení.

Samsung micro SDXC 512 GB EVO Plus 2021 UHS-I

Získejte více místa a vyšší rychlost. Dopřejte svým zařízením nejvyšší kapacitu a nejvyšší rychlost čtení i zapisování dat v porovnání s paměťovými kartami ve stejné třídě. EVO Plus je ideální pro 4K video v UHD rozlišení. Díky svému výkonu a spolehlivosti je dokonale stvořená, aby vám pomohla zachovat všechny vaše vzpomínky. Součástí balení je SD adaptér kompatibilní s téměř všemi přístroji od libovolných výrobců. I při jeho využití si samozřejmě zachováte výjimečný výkon karet EVO Plus.

Samsung micro SDXC 512

Samsung micro SDXC 512 GB EVO Plus 2021 koupíte zde

Kingston Canvas Select Plus MicroSDXC 128GB UHS-I U1

Tuto odolnou paměťovou kartu SDXC oceníte nejen v každodenním užívání, ale také pokud se stane něco nepředvídaného, co by mohlo kartu poškodit. Karta je navržena tak, aby odolala účinkům rentgenovému záření, vibracím, vysokým i nízkým teplotám v rozsahu -25°C až 85°C za provozu a také je odolná vodě dle specifikace standardu IPX7. Díky příslušnosti k rychlostní třídě Class 10 a podpoře specifikace UHS-I je karta schopná zajistit rychlost čtení až 100 MB/s. Kartě tak nečiní problém např. záznam videa ve vysokém rozlišení Full HD. Znalost minimální rychlosti přenosu je důležitá zejména pro výběr karty pro nahrávání videa, ale i pro rychlé fotografování.

Kingston Canvas Select Plus MicroSDXC 128GB UHS-I U1 koupíte zde

Sandisk Ultra microSDXC 128 GB + SD Adapter 140 MB/s A1 Class 10 UHS-I

Paměťová karta Sandisk Ultra je vhodná pro mobilní smartphony a tablety s operačním systémem Android. S kapacitou 128 GB dat můžete nahrát až 1,8 hodiny Full HD videa. Vysoká rychlost čtení 140 MB/s zajistí tu velmi rychlou odcezvu, rychlost psaní je pak nižší. Díky adaptéru a vysokým kapacitám je možné kartu využít jako klasickou SD kartu a použít ji do vašeho fotoaparátu, videokamery, notebooku apod., je totiž kompatibilní se všemi microSDHC a microSDXC zařízeními a s použitím adapteru se všemi SD/SDHC/SDXC zařízeními. Karta je nárazuvzdorná, voděodolná, odolná vůči vysoké teplotě a rentgenovému záření.

Sandisk Ultra microSDXC 128 GB koupíte zde

Samsung micro SDXC 256GB PRO Plus + USB Adaptér

Paměťová karta Samsung Pro Plus disponuje nadstandartní rychlostí zápisu a efektivně tak rozšíří paměť vašeho zařízení. Nenechte se omezovat ani při hraní her! Vysoká čtecí rychlost poskytuje vysokou odezvu a žádné zdlouhavé načítání. Hodnotu dat poznáme až když je ztratíme. S odolnou kartou Samsung k tomu ani nedojde, chráněna je totiž proti většině nebezpečí. Paměťová karta totiž disponuje ochranou proti vodě, pádu, teplotě, rentgenovému záření, magnetu i opotřebování.

Dnes nejčtenější

.