Zavřít reklamu

Star Wars Epizoda V: Impérium vrací úder

Impérium zničí na planetě Hoth základnu Povstalců. Zatímco Han Solo a princezna Leia prchají před imperiálními jednotkami, Luke podstoupí výcvik u jediského mistra Yody, aby se mohl postavit Darth Vaderovi a odhalit šokující pravdu o svém původu.

Vetřelec

Původní klasický sci-fi film režiséra Ridleyho Scotta sleduje Ripleyovou (Sigourney Weaverová), která na vzdálené planetě vyšetřuje podezřelé nouzové volání a odhalí něco děsivého.

Lví král

Vydejte se na dobrodružnou cestu s dospívajícím lvíčkem Simbou, který se brzy stane králem zvířat a zaujme svoje místo ve velkém koloběhu života.

Avengers: Infinity War

Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného titána Thanose, který chce zničit vesmír jednou provždy.

Coco

V neobyčejném dobrodružství od studií Disney a Pixar se malý hudebník Miguel vydává na strhující cestu, aby odhalil záhadu, která se skrývá za příběhy a tradicemi jeho rodiny a předků.

Statečné srdce

Láska, intriky, hrdinství a zoufalý boj, ve kterém nejde o nic menšího než o nezávislost Skotska. Příběh Williama Wallace, jehož vášeň a odvaha sjednotily skotský lid.

Vall:I

Po sedmi stech letech uklízení odpadků na opuštěné Zemi se roztomilý a zvědavý robůtek VALL-I setkává s hezkou robotí sondou EVA. Spolu se vydávají na fantastickou cestu vesmírem.

Toy Story: Příběh hraček

Animovaný příběh, ve kterém vás tvůrci ze studií Disney a Pixar vezmou do úžasného světa, kde hračky ožívají ve chvíli, kdy se jejich majitelé nedívají.

Smrtonosná past

Newyorský policista čelí obrovské přesile, když jeho vánoční návštěvu Kalifornie přeruší teroristický útok v kancelářské budově, kde pracuje jeho odloučená manželka.

Šestý smysl

Hollywoodská superstar Bruce Willis exceluje v mystickém thrilleru od režiséra a scénáristy M. Nighta Shyamalana o chlapci, který viděl mrtvé lidi.

Dnes nejčtenější

.