Zavřít reklamu

Společnost Motorola oznámila své nejnovější přírůstky v segmentu chytrých hodinek s označením Moto Watch 70 a Moto Watch 200. První z nich představují základní model se zaměřením na obvyklé funkce pro sledování zdraví a aktivity, zatímco druhé přinášejí několik prémiovějších specifikací včetně AMOLED displeje nebo volání přes Bluetooth. Ceny ani dostupnost zatím Motorola nezveřejnila, na oficiálních stránkách jsou produkty uvedeny s příznakem brzy dostupné. Designem jasně odkazují k Apple Watch, Wear OS Galaxy Watch jim ale chybí.

Moto Watch 200

Moto Watch 200 se mohou pochlubit 1,78″ AMOLED displejem integrovaným do 45mm hliníkového pouzdra, jsou vodotěsné do 5 atm a vybavené snímačem srdečního tepu, měřičem SpO2, akcelerometrem i výškoměrem. S hodinkami získáte sledování aktivity pro více než 28 druhů sportů, možnost monitorování spánku a vestavěnou GPS, přičemž Moto Watch 200 mohou synchronizovat vaše data se službami Google Fit a Strava.

Na zařízení běží operační systém Moto Watch OS a nechybí výbava v podobě mikrofonu a reproduktoru pro uskutečňování hovorů. O napájení se stará 355mAh baterie, která podle společnosti Motorola vydrží při pravidelném používání až 14 dní. S telefonem se hodinky spárují pomocí Bluetooth 5.3 LE a k dispozici je také upozornění na detekci pádu. Pokud jde o barvy, bude na výběr buď provedení Phantom Black nebo zlatá, Gold.

Moto Watch 70

S hodinkami Moto Watch 70 získáte zakřivený 1,69″ LCD displej ve 43mm pouzdře ze zinkové slitiny. Zařízení nabízí stupeň krytí IP67 a ve výbavě nechybí snímač srdečního tepu ani teplotní senzor. K dispozici je stejné sledování aktivity a spánku jako na Moto Watch 200 a také více než 100 variant ciferníků. Hodinky se párují přes Bluetooth 5.0 LE a jejich chod zajišťuje stejně jako u Watch 200 operační systém Moto Watch OS. Opět zde máme 355mAh baterii, která je dimenzována na 10 dní aktivního používání. Moto Watch 70 se dodávají v jediné barvě Phantom Black.

Dnes nejčtenější

.