Zavřít reklamu

Jednou ze skvělých funkcí, které nabízí smartphony s Androidem, je možnost rychlé instalace nových ikonek. Ty jsou obvykle ke stažení přímo v Google Play Store v podobě celých tematických balíčků. Kterých pět balíčků ikonek pro Android určitě stojí za to?

Minimal O

Jak název napovídá, ikonky z tohoto balíčku potěší především vyznavače minimalismu. Jsou jednoduché, ale líbivé, vyvedené v decentních barvách a v zaoblených tvarech. Najdete zde více než sedm desítek ikonek pro každou aplikaci a příležitost.

Stažení v Google Play

Borealis – Icon Pack

V balíčku Borealis – Icon Pack najdete doslova desítky tisíc krásně barevných ikonek včetně těch alternativních. Kromě toho nabízí Borealis – Icon Pack také tapety ve vysokém rozlišení a je kompatibilní s většinou běžných launcherů.

Stažení v Google Play

Tigad Pro Icon Pack

Tigad Pro Icon Pack nabízí tisícovky opravdu unikátních ikonek v jedinečném a originálním 3D designu. Součástí  balíčku jsou také cloudové tapety ve vysokém rozlišení, samozřejmostí jsou časté aktualizace, nápověda pro začínající uživatele a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Icon Pack Studio

Icon Pack Studio je skvělým nástrojem pro všechny, kteří si chtějí balíčky ikonek přizpůsobit opravdu na maximum. Kromě možnosti stažení některé z tisíců ikonek můžete Icon Pack Studio efektivně využít také k tvorbě vašich vlastních ikonek, případně k úpravě ikonek.

Stažení v Google Play

Moonshine – Icon Pack

Moonshine – Icon Pack nabízí obrovské množství nejen ikonek, ale i tapet pro váš smartphone s Androidem. Najdete zde ikonky všech možných tvarů, barev i velikostí. Moonshine – Icon Pack nabízí kompatibilitu s řadou běžných launcherů, balíček je průběžně aktualizován.

Moonshine1

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.