Zavřít reklamu

Po žebříčku těch nejhorších generací řady Galaxy S vám přinášíme její opak. Tyto stroje se skutečně povedly a sklízely chválu po celém světě.

Samsung Galaxy S7 (2016)

Samsung Galaxy S7 je mnohými považován za jeden z nejpovedenějších smartphonů této řady. Nadšené reakce sklidila podpora microSD karet, voděodolnost i skvělá soustava fotoaparátů. Uživatelé i odborníci také velmi kladně hodnotili to, jak výrazná vylepšení přinesl Samsung Galaxy S7 ve srovnání s předešlou „šestkou“. Úhlopříčka displeje tohoto modelu činila 5,1″, kapacita baterie činila 3000 mAh.

Samsung Galaxy S3 (2012)

Když v roce 2012 spatřil světlo světa Samsung Galaxy S3, sklidil jednoznačné nadšení. Produktová linie Galaxy S byla v té době ještě ve svých začátcích. Galaxy S3 nabídl na svou dobu skvělou kombinaci interního hardwaru, poměrně kvalitního fotoaparátu, a výhody v podobě vyměnitelné baterie nebo podpory microSD karet. Pro řadu uživatelů se tak stal jednoznačným favoritem. Samsung Galaxy S3 byl vybaven 4,8″ displejem s rozlišením 720 x 1280 pixelů, kapacita baterie činila 2100 mAh.

Samsung Galaxy S5 (2014)

Z dnešního pohledu možná budou někteří považovat Samsung Galaxy S5 spíše za lepší průměr. Pravdou ale je, že spousta zdánlivě malých drobností, kterými byl tento model vybaven, z něj udělala tehdejšího favorita. Uživatelé vítali nejen voděodolnost, ale také možnost snadné výměny baterie nebo podporu nahrávání videa ve 4K.

Samsung Galaxy S10 (2019)

Od uvedení Samsungu Galaxy S10 uplynulo jen pár let, a spousta uživatelů na něj dodnes nedá dopustit. Řada S10 nabídla hned několik modelů, přičemž si na své přišli jak náročnější uživatelé, tak i ti, kteří hledali především cenově dostupné řešení. S příchodem Samsungu Galaxy S10 spatřila světlo světa také vychvalovaná grafická nadstavba One UI.

Samsung Galaxy S8 (2017)

Náš výběr zakončíme Samsungem Galaxy S8 z roku 2017. Jednou z nejvýraznějších novinek, které tento model přinesl, byl 18:9 OLED displej, který telefonu mimo jiné propůjčil zcela odlišný vzhled ve srovnání s jeho předchůdcem. Uživatelé se dále dočkali například režimu DeX, čtečky otisků prstů a dalších příjemných novinek.

Dnes nejčtenější

.