Zavřít reklamu

Samsung před pár dny vydal novou aplikaci pro agregaci zpráv s názvem Samsung News. Ta má nahradit aplikaci Samsung Free, kterou korejský obr vydal před několika lety. Nová aplikace je však zatím dostupná jen v USA, přičemž další země mají následovat později. Co když si ji však chcete vyzkoušet ještě předtím, abyste viděli, jak funguje?

Web SamMobile přišel s trikem, který vám umožní aplikaci Samsung News používat okamžitě, bez ohledu na to, ve které zemi žijete. Aby „to“ správně fungovalo, budete potřebovat telefon nebo tablet Galaxy s nejnovější verzí uživatelského rozhraní One UI 5.1. Nejprve si budete muset stáhnout APK soubor aplikace Samsung News a nainstalovat jej do svého zařízení. Jakmile soubor nainstalujete, stiskněte a podržte ikonu aplikace v šuplíku aplikací a klepněte na ikonu v pravém horním rohu vyskakovací nabídky. Poté klepněte na možnost Samsung News Settings (nastavení Samsung News), zaskrolujte úplně dolů a klepněte na možnost About Samsung News (o Samsung News).

Nyní opakovaně klepněte na text Samsung News (nad číslem verze), dokud se neobjeví vyskakovací nabídka požadující heslo. Do pole pro heslo zadejte Carnival+1107 a klepněte na tlačítko OK. Aplikace poté zobrazí tlačítko Developer settings (vývojářská nastavení). Klepněte na ně, poté zapněte přepínač Developer Mode (vývojářský režim) a u položky Country Preset (předvolba země) vyberte USA. Po dokončení tohoto procesu zavřete aplikaci z nabídky nedávno otevřených aplikací.

Nyní už jen musíte vaše zařízení restartovat. Jakmile tak učiníte, otevřete Samsung News z šuplíku aplikací a klepnutím na tlačítko Continue (pokračovat) začněte aplikaci používat. Jak SamMobile upozorňuje, ruční instalace Samsung News podle výše uvedených pokynů nahradí ve vašem zařízení aplikaci Samsung Free. Pokud chcete používat i tuto aplikaci (nebo se k ní vrátit), budete ji muset přeinstalovat z obchodu Galaxy Store.

Samsung News je služba korejského giganta pro agregaci zpráv, která ze svých partnerských médií a webů stahuje zprávy a prezentuje je v úhledném formátu s minimem reklam. Má tři hlavní sekce: News (zprávy), Podcasts (podcasty) a Following (sledováno). Můžete sledovat jakýkoli zpravodajský zdroj, který chcete, přičemž všechny sledované zpravodajské zdroje se zobrazí v sekci Following. Můžete se přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy a kromě toho také spravovat témata zpráv, jako je obchod, kultura, zábava, životní styl, hudba, politika, věda, sport, technologie nebo cestování. Samsung podle všeho plánuje svůj nový agregátor zpráv v budoucnu zpřístupnit v Kanadě, Jižní Koreji, Indii, Mexiku, Německu, Francii, Itálii a Velké Británii. Jestli se někdy dostane i k nám, je v tuto chvíli ve hvězdách.

Dnes nejčtenější

.