Zavřít reklamu

Třetí série Mandaloriana rozšiřující svět Star Wars o nové příběhy a postavy skončila. Ano, je zde sice ještě jedna odbočka v podobě Boba Fett: Zákon podsvětí, toho jste ale už pravděpodobně také viděli. Pokud se pak těšíte na Ahsoku, která přijde později v tomto roce, vyplňte ten čas čekání těmito skvělými Sci-Fi seriály.

Andor

V nebezpečných časech se Cassian Andor vydává na cestu, která z něj udělá hrdinu Povstání.  Události seriálu samozřejmě předcházejí snímku Rogue One: Star Wars Story.

Proč to vidět: Úplně jiný pohled na svět Star Wars.

Star Wars Povstalci

Povstalci přinášejí animovaný seriál vyprávějící příběh čtrnáctiletého pouličního zlodějíčka Ezry a posádky povstalců z lodi Stín, jenž neúnavně bojuje proti všepohlcujícímu Impériu sužující celou Galaxii.

Proč to vidět: Mnoho ústředních postav bude mít své role i v seirálu Ahsoka.

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

Proč to vidět: Jedná se o životní roli Patricka Stewarda právě v roli Pickarda.

Battlestar Galactica

Cyloni byli stvořeni lidmi. Povstali proti nim. Vyvinuli se. Vypadají a cítí jako lidé. Někteří jsou naprogramováni, aby si mysleli, že lidmi jsou. Existují v mnoha kopiích. A mají plán. Vesmírná loď Galactica v čele pronásledované flotily, která se po útoku Cylonů na lidské vesmírné kolonie vydává za novou nadějí a domovem – bájnou 13. kolonií zvanou Země.

Proč to vidět: Jen čtyři série vyprávějí kompletní příběh, který není zbytečně natahovaný.

For All Mankind

Představte si svět, v němž globální vesmírný závod nikdy neskončil. Tento napínavý seriál o alternativním pojetí historie od Ronalda D. Moora (CizinkaBattlestar Galactica) se soustředí na riskantní život astronautů NASA a jejich rodin.

Proč to vidět: Protože chcete vědět odpověď na otázku, co by bylo, kdyby první na Měsíci přistáli zrovna Sověti (a pak i na Marsu).

Dnes nejčtenější

.