Zavřít reklamu

Samsung vydal aktualizovanou verzi aplikace Kalendář pro smartphony a tablety Galaxy. Přináší vylepšení nálepek, historie vyhledávání, možností opakování a barevných možností u Připomínek. Momentálně je dostupná v Jižní Koreji, lze však očekávat, že v následujících dnech se rozšíří do dalších zemí.

Nejnovější verze Kalendáře Samsung (12.4.06.15) přináší blíže nespecifikované vylepšení nálepek. Kromě toho také přináší novou možnost skrýt historii vyhledávání, takže pokud chcete vymazat nedávná vyhledávání a zpřehlednit zobrazení, nyní to můžete udělat. Samsung též přidal novou funkci, která nabízí automatické rozpoznání opakujících se nastavení při přidávání záznamů z nabídky Rychlé přidání. A konečně, korejský obr vylepšil barvy kategorií u Připomínek.

Jakmile bude nová aktualizace dostupná v Česku, budete moci si ji stáhnout z obchodu Galaxy Store. Upozorňujeme však, že výše zmíněná vylepšení budou fungovat pouze na zařízeních se systémem Android 12 (One UI 4.x) a Android 13 (One UI 5.x).

Kalendář Samsung patří mezi nejlepší kalendářové aplikace pro androidové smartphony a tablety. Nabízí řadu funkcí, jako je rychlé přidávání událostí, zvaní ostatních na události, sdílené kalendáře, pozvánky do kalendáře třetích stran, týdenní informace o počasí, widgety, opakující se položky, emotikony nebo zmíněné nálepky.

Dnes nejčtenější

.